Kapat

#Fakir ve #Zengin Mahalleleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

#Fakir ve #Zengin Mahalleleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

Birinde Oturanlar Diğerini Temizliyor.

Cumanızı Kutlar, Esenlikler Dilerim.

#SerKan1923

@siray

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @RdvnSbs @TheKerim54

Güncellemeler:
Pek Muhterem @MuvahhideZeynep Hocam Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahu Ve Berekatuhu Ve Magfiratuhu Ebeden Ve Daimen..

Efendim İstirham Ederek Zat-ı Şahanelerinizi Bir Başka Sual İle İkinci Defa Rahatsız Etmek İstiyorum İnşallah.

İşbu Konuda Zengin Er Kişiler ve Hatun Kişilere Vebal Dolayısıyla Günah Var mıdır?

Pek Muhterem Hocam Engin Bilgi ve Tecrübelerinizden Müsadenizle İstifade Etmek İstiyorum İnşallah.

Teşekkür Ediyorum.

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Zengin mahallesindeki insanlar soğuktur sevmiyorum zenginleri.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abi anlamadığım adamların herşeyi var ama gelip bizim gibi insanlarla bir tutuyolar bu haksızlılk!

0|0
    0|0
    • Yani demek istediğim adam sınava giriyor ve zamanında 10 kişilik sınıfta özel eğitim vs. vs görmüş fakir adamda sınava giriyor 50 kişilik sınıfta eğitim görmüş üni kazanıyolar ikiside fakat biri çırpınarak kafasında tonla soru işareti var diğeri bas baba parasını rahat iyi bir özel üniversiteye geç. Sonra biri her gün en iyi yemekleri yesin diğeri aç geziyor. Ama insanlar bir tutuyor bu insanlara... Birine en iyi imkanlar sunuluyor digerinin imkanı yok. Aynı başarıda olmamaları çok çok normal

Kızlar Ne Diyor 1

• Farklarin en buyugu fakir dedigimiz insanlarin zengin dedigimiz insanlara gore cok daha fazla paylasimci oldugudur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak İşte Şöyle Bir Duvar Farkı Var Aralarında,
    http://i.hizliresim.com/m6VYDY.jpg

0|3
    0|0
  • Zengin mahalle daha temiz daha moderndir. Alt yapisi bile daha iyidir. İnsanlar azDir özdür. Kültürlü insanlar mevcuttur.

0|0
    0|0
  • Evler ve kenarda duran arabalar daha farklı olur. Zengin mahallesinde iplikle çamaşıra külot-sütyen asan zor bulunur, fakir mahalleler de doludur. Fakir mahallelerde dedikoducu kadınlar daha fazladır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...