Sizce tüm zamanların en kuvvetli sese sahip sopranosu kim?

Ben Tarja Türünen, Remziye Alper, Maria Callas, Elvira De Hidalgo ve Letonyalı mezzo soprano Elina Garanca gibi isimlerin arasında kaldım daha çok.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Emma shapplin ve sara brightman ı beğeniyorum daha çok.Tarja da çok iyi tabi Nightwish de bayılarak dinlerdik. Bartoli de güzel.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Emma Shapplin - carmino meo özellikle favorim. Sarah Brightman konusunda da katılıyorum, özellikle time to say goodbye çok hoşuma gidiyor. Bartoli'yi dinlemedim hiç. Hemen dinleyeceğim :-). Çok teşekkür ediyorum cevap için.

• Cecillia bartoli.Yaşlandı tabi ama sesine hiç yansımadı neredeyse.Dinlerken aklım almıyor benim umarım sen de beğenirsin.Rica ederim.

• Evet, gerçekten çok güzel bir sesi var. Tekrar teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 11

• Cem Adrian sgdfsfd

0|1
    1|0
    • Soprano dişi sanatçıların ses rengidir. Beyonce knowles mezzo yani e5-e6 dolaylarında bir sese sahiptir.

ise bu adam haklı.

• Pavarotti tenor muydu

İbrahim Tatlıses ?

0|0
    0|0
  • Soprano, vokal tanımlı müzikte en tiz kadın veya genç erkek çocuk sesine verilen teknik bir isimdir. Çoğu zaman kadın vokalini tanımlamak için kullanılmasına rağmen aynı zamanda bir çalgı topluluğunda en ince sesleri veren müzik araçları için de kullanılabilir. Soprano vokal olan şahısın nefes kontrollerini sıkı tutması esas alınır. Detone olmamak temel madde olarak sayılabilir. Kelimelerin arasında girilen soprano ölçüsü ritmle birlikte dikkate alınmalıdır.. Bu çıktı

0|0
    0|0
  • soprano ne ya türkçe sor şunu :D ben gidiom ya

0|0
    1|0
    • Soprano batı kökenli bir kelime olmakla beraber türkçe'ye transfer olmuş ve uzun yıllardır türkçenin içerisinde yer almaktadır.

• ...sen bana broken hills saldırısını ve 18. yy'da amerika'yı vergiye bağlayışımızı anlat ben sana tarihi baştan yazarım. Gerçi "cahillerle ne kadar tartışırsanız tartışın hep onlar kazanır" düşüncesinden yola çıkarak sessizliği tercih ediyor ve sizi önce türkçe öğrenmeye davet ediyorum. Siz türkçe öğrendikten sonra tarih tartışabiliriz :-).

• hepsini biliyorum sen rahat ol tarih benden sorulur ve dikkat ettim hep işin gücün yabancilarla yok amerikanin vergiye baglanması broken hills soprano :D bir türkçe konus be kardeşim ilk haçlı ordusunu kim kurdu onu söyle hay allahim ya cahil diyor cahil oldugumu nerden biliyosunki boş boş konusuyorsun ancak soprano yu herkes bilmek zorunda degil

• soprano ne dedim önce sonra düşüm bulamadım gidiyorum.

0|1
    0|0
  • müslüm. Allha rahmet eylesin her alanda 1 numara

0|0
    0|0
  • sara brightman

0|0
    0|0
  • Hangisini tanıyorsun diye sorsana bi..

0|0
    0|0
  • Soprano kelimesini ilk defa duyuyorum... ama hemen google amcaya bir sorayım...

0|0
    0|0
  • mezzo soprano gibi gibi:))

0|0
    0|0
  • Ben Emma shapplin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilmiyorum

0|0
    0|0