Bir söz bırakın, geceye karışsın?

Okuduğunuz kitaptan, ya da duyduğunuz, bir yerde gördüğünüz bir söz bırakabilirsiniz.

“Öfkeliydim, kendime karşı öfkeli. Hep böyle olurum. Aylarca sessiz kalırım, neredeyse konuşmayı unutacak kadar, sonra birden baraj yıkılır ve ne varsa; neyi tutmuşsam her şeyi koyuveririm, bitmez tükenmez bir gevezelik başlar ve daha susmadan pişman olurum..”
Amin MaaloufBir söz bırakın, geceye karışsın?

0|1
1|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• şu an seninle konuşmaya o kadar ihtiyacım var ki bilemezsin. Ne sen arıyorsun, ne de benim cesaretim var telefonu elime almaya... Ben senin sesini bile unutmaya başlamışken kimler ezberliyor kokunu? Kimler seviyor dokunmaya kıyamadığım saçlarını, kim sarılıyor sana gecenin bu yarısı, saatin bilmem kaçında? Ben seni özlemekten ölürken, sen kimlerin ömrünü uzatıyorsun oralarda?
    Bu hayatta seni benden daha fazla sevebilecek biri daha yok. Bu yüzden en çok beni acıtırsın, beni kırarsın. Senin kılına zarar gelse en çok benim canım yanar, ben üzülürüm. Bırak yanında olmayı, bunları sana söylemeye bile artık hakkım olmadığını biliyorum. Ama elimde değil, seviyorum... Seni sevmek acıdan başka bir şey vermiyor oysa. Ellerin başkasına dokunuyor şimdi, yokluğun bana...

1|0
    0|0
  • "... Gülümsedim, o da mutlaka gülümsedi ama ben göremedim. Çünkü yüzü siyah bir peçeyle kaplıydı ve sadece gözleri açıktaydı. Çünkü masallarda Açıl susam, Açıl! diyenler, gerçek hayatta Kapan Kadın Kapan! demişti. Dünyanın öyle bir yerindeydik ki erkeklerin her biri kendini Ali Baba sanıyor, geriye kalan herkesin de Kırk Haramiler olduğuna inanıyordu. Anlatıla anlatıla, masal gerçek olmuştu."

1|0
    0|0
  • "Sigara içme" diyordu kadın, "Sende içmeme sebep olma" dedi adım. Kadın sustu!

1|0
    0|0
  • ''never trust a hug, it’s just a way to hide your face"
    "hiçbir zaman sarılmaya güvenme. sadece yüzünü gizlemenin bir yolu."
    12. doktor

1|0
    0|0
  • Sussam gönlüm razı değil,
    Ulusam faşist diyorlar...

1|0
    0|0
    • Ulumadan söyle kardeşim :D

• @97samet @bıktımyalnızlıktan Asıl ben teşekkür ediyorum sizlere, yorumlarınız için. :)

• Rica ederim iyi geceler.

• Baksana gökyüzü bile ağlıyor. Senin ki de dert mi?

1|0
    0|0
  • Hayatı karmakarışık yapan şey,
    çoğu zaman gerçekler değil;
    bizim düşündüklerimiz..

1|0
    0|0
  • Elmacık kemiğinin üstünden öp mesela, dudakları yokmuş gibi davran, herkesleşme.

1|0
    0|0
  • Bugün de ölmedik

1|0
    0|0
  • Biraz argo bir söz ama kendi sözüm
    ''İneği kim dikerse diksin sütünü sahibi alır''

1|0
    0|0
  • Söz olur..

1|0
    0|0
  • Şayet bir gün ölürsem ki öleceğim. Yıldızlar kadar yakın cennet kadar uzak kokunu hissettir..

1|0
    0|0
  • sigara mı?
    o bana zehrini akıtır
    ben ona derdi mi

1|0
    0|0
  • kurşunlarımın hepsi tükendi ve daha da kötüsü az önce fikirlerimde tükendi...

1|0
    0|0
  • Yalnızlığı soruyorlar yalnızlık bir ovanın düz oluşu gibi bir şey.
    Cemal Süreyya

1|0
    0|0
  • En derin denizlerde boğula boğula becerirsin tek bir nefesle yaşamayı.

1|0
    0|0
  • Çöl çoğalır vay haline içinde çöller saklayanın Nietszche.

0|0
    0|0
  • Sabah Şu an :D

0|0
    0|0
  • I can be your heroooo babbyyyy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzaklardaydın, oracıkta, öbür kıtada.
    Keşke yalnız bunun için sevseydim seni...
    -Cemal Süreya.

1|0
    0|0
Yükleniyor...