Kitapları seviyor musunuz?

Okumak insana çok şey katıyor ve yaşam değişiyor onlarla birlikte en çok ben şiir kitaplarını severim ve bize bir şey öğreten aydınlatan kitapları severim. Siz hangi kitapları seviyorsunuz ?

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• beni kendi kucuk dunyamdan alip baska bir dunyaya goturen ve onu tam anlamiyla yasatan kitaplari seviyorum. iz birakan kitaplari seviyorum.. kitaplari genel olarak seviyorum sanirim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kişisel gelişim kitaplarını çok severim. 1 yıl içerisinde beni bambaşka biri yaptı. Hiç kitap okumayan ben bir yılda ömrüm hayatım boyunca okumadığım kadar kitap okudum. Kendimi düzene soktum. Ayrıca şiir yazma konusunda pratik bir kişiliğe sahiptim. Bu durumu geliştirdim. Son zamanlarda aklıma düşüncelerimin karıştığını fark ettim. Bir kitap yazma aşamasına geçtim. Kişisel gelişim olarak kendi duygularımı katıp ortaya güzel bir kitap çıkarma düşüncesi oluştu. Şimdiye kadar olan kısımlarda başarılı oldum. İnş sonuna kadar da devam edeceğim. Kitapların bir çok yararı oldu diyebilirim. Ayrıca felsefi düşüncelere ve kitaplarada ilgim var. Düşünmeyi seven biri olduğum için düşündürücü kitapları da çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Kitap için ölürüm... Ne diyor büyük Zen ustası Hui Hai '' Kitap okumak zamanla yılanı ejdere çevirir ''... Her Tür okumaya çalışırım ama bir genelleme yaparsak,

İnanç

Tarih

Bilim

Piskoloji tarzı kitaplar diyebilirim...

0|0
    0|0
  • seviyorum hemde cok seviyorum okumayı ama gel gör ki çok pahalı.Öğrenci adamım bir kitap gördüm mitolojiyle ilgili 40 tl diyor. yok o parayı nasıl vereym olsada keşke alıp okusam.D kımınınde parası olr kitap almaz. Böyle adalet mı olr

0|0
    0|0
  • çooooooook severim okumayı

Divan Edebiyatı ve Tasavvuf eksenindeki kitapları ve şerh kitaplarını okumayı severim

0|0
    0|0
  • Seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Tarihi siyasi dini edebiyat savaş sanatı anı türünden sayısı 500 e dayanan kitabım ve özel kütüphanem var..Orta çağ dönemine ait bazı makalelerin kopyası resim arşivim var..Kitap okumak iyidir hoştur yalnız kitaptan yüzme öğrenip sudan canlı çıkana rastlanılmadığı unutulmamalıdır..

Hayat pratiktir kitaptan aldığını pratiğe dök veya kitap sana seyahat etme davranışı kazandırsın başkası zaman hırsızlığıdır..

0|0
    0|0
  • kitap sevmmem

0|0
    0|0
  • Değişiyor kimi zaman haruki murakaminin kitaplarını okuyorum kimi zaman grange nin bukowski gibi yeraltı edebiyatına da düşkünüm. Felsefe kitapları da okurum .Ancak son zamanlarım aşırı derece de siyasi kitap okuyarak geçiyor.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Sorunu "hangi tip" kitaplar diye yanıtlıyorum.. Bir sorunu ele alan, o sorundan yola çıkan, tanımlayan v çözüm metodu içerecen..

0|0
    0|0
  • Okumak insanı doldurur, insanlarla konuşmak hazırlar, yazmak ise olgunlaştırır derler :)

SAMİ PAŞAZADE SEZAİ - SERGÜZEŞT

0|0
    0|0
  • kitapları hiç sevmem ama bitane kitap okudum baştan sona kadar oda SUÇ VE CEZA

0|0
    0|0
  • ben birinin hayatını okumayı seviyorum ve kişisel geliştirme kitaplarını seviyorum

0|0
    0|0
  • kitap okumayı sevmiyorum hemde hiç neden aceba

0|0
    0|0
  • Tarih, cinayet, gerilim, tıbbı gizem. Bunlar. Kitap iyidir.

0|0
    0|0
  • doğayı anlatan kitapları severim;)

0|0
    0|0
  • İyiki Kitaplar Var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• En güzel sevgiyi kitaplar hakediyor zaten sevilmez mi ? Roman aşk yaşanmış savaş aşk hikayelerini seviyorum.

0|0
    0|0
  • kitapları severim hemde oldukça çok sevdiğim yazarlar var tercihlerim onlardan yanadır ama farklı türleride severim

0|0
    0|0
  • çoook seviyorum... her kitapta kendime ait birşeyler buluyorum... kitaplar, insanın ufkunu açar, görüş açısını genişletir, insana çok farklılık katıyor bence...

0|0
    0|0
  • macera kitaplarını seviyorum ben daha cok adrenalin yüklü kitapları

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlunun Bütün kitaplarını özellikle - kıyısızlar-

0|0
    0|0
  • ansiklopediler ve mysticism+tarih karisimi kitaplar

0|1
    0|0
  • Gercek olmus hikayeleri severim