Dizi veya film replikleri :)

en sevdiğiniz geriye alıp tekrar izlediğiniz yabancı veya yerli film veya dizi repliği var mı:)

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Suç muydu inanmak ? Aldanmak.. Kendini bir rüyaya kaptırmak..

Canımı bile alsalar dokunmazdım ellerine. Benim olmayacağını bilseydim eğer ..

Bir günahı başka bir günahla temizleyebilir mi insan ? (Evlilik dışı hamileliğinde , aldırmayı düşünürken söylediği sözdü çok güzel) 2 replikte unutulmaz dizisine ait

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• Zaten gerçek olamayacak kadar güzeldi...

Supernatural

0|1
    0|0
  • +Kalem ver demiştim.

- Ne zaman?

+1 saat önce

Sherlock Holmes

Saçma gelebilir ama oradaki yüz ifadelerini ve biçimi görmeniz lazım. :))

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yüzlerce..

.

"Bana değil, tanrıya teşekkür et. bizi ayakta tutan onun iradesi, inanmamız gereken şey bu" (piyanist, Yzb. Wilm Hosenfeld)

"Tanrı senin yanında olsun, çünkü artık benim yanımda değil" (Cennetin Krallığı)

"Yalanlar bir gün kendilerini yok edicek ve ışık karanlığı yenicek. O saat geldiğinde, hepsinin üzerindeki yerimizi alıcaz, saf ve kusursuz" (Der untergang - J. Goebbels)

"Ben, Tanrının hareket etmesini bekliyorum. Bi mucize bekliyorum" (John Q-John Q)

0|0
    0|0
  • Yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. Yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri. İnsanların birbirine kötü davranmasından bıktım. Her gün dünyada hissettiğim ve duyduğum acılardan bıktım. Çok fazla var, sanki her an için kafama cam parçaları batıyor. Anlıyor musun?

Karanlıktan korkuyorum patron lütfen ışığı kapatma…

Yeşil Yol

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...