Sanatçı insanın tanımını yapar mısınız?

Sanatçının vasıfları nelerdir? Kim gibilere sanatçı denmez? Ya da sanatçı kime denir diye soralım.
Sanatçı insanın tanımını yapar mısınız?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• sanatçı duygularını düşüncelerini somutlaştırarak bir eser haline getiren insanlara denir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sanatı düşünen

0|1
    0|0
  • Sanatçı farkın içindeki farkı görüp farkı farkettirebilendir

0|1
    0|0
  • Sanata aşık kimse benim gözümde sanatçıdır

0|1
    0|0
  • Bana denir biri benim tanımımı yapsın😛😜

0|0
    0|0
  • Sanatı sanat icin yapan insanlar her zaman bana sanatci görünmüştür :) Digerlerine de lafim yok lakin ✌

0|0
    0|0
  • Isini seven sadece onu mutlu olmak icin yapan mukemmel kapten yapan kisi sanatcidir...

0|1
    0|0
  • Sanatla uğraşan kişi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sanat, sanat içindir anlayişini benimsemiş herkes sanatçidir gözümde.

0|1
    0|0
  • Öncelikle insanları icra ettiği sanat ile etkisi altına alabilen ve insanları düşündüren ayrıca muhalif olan kişilerdir benim için. Bir ara tv kanallarını değiştirirken show tv de magazin programı denk geldi takıldım. Diyor ki sanatçı esra erolun annelere önerileri birazdan :D bu da boktan bir anımdır :D

0|1
    0|0
  • sanatçı sanat üreten icra eden kişiye denir. olaylara farklı bakış açısıyla bakabilen 3. gözü keskin kişilere denir bence.

0|1
    0|0
  • Özel yeteneklerini ve icra ettiği sanatı yapıcı olan bir fikir ve düşünce aktarmak üzere kullanan kişi.

0|1
    0|0
  • Sanatçı:İçinde bulunduğu zümrenin önünde olan ve içinde bulunduğu topluma eserleriyle yeni bir görüş, düşünüş, bakış açısı katan kimse.

0|1
    0|0
  • Sanatçı olmak; ruha nakşedilen özel bir histir bence.

0|1
    0|0
  • Mesela Ajdar gibilerine denmez.

0|1
    0|0
  • Sanatçı herkesin göremedigi incelikleri gören ve bunu icraata döken adamdır veya hanımdır.

1|0
    0|0
  • bizim goremedigimizi gorup bir sekilde yansitmak

0|2
    0|0
  • Sanatci; bazi kendilerinin ne kadar normal olup olmadiklarini bilmeyen insanlar tarafindan " deli " die tabir edilen insanlardir. Asil mesele su KI ne bu taniki yapanlar normaldir jede sanatci delidir. Yani mesele anlasilamamktir

0|1
    0|0
  • Sanatçı aydın bir insan olmalıdır. Sanatında toplumsal mesaj yuklemelidir.

0|1
    0|0
  • Yoktan var eden kişidir
    ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...