Konya hakkında neden hep olumsuz düşünceler var herkeste?

Arkadaşlar bir iş görüşmesi için gitmiştim konya anlatılanlara göre çöl , kurak sevimsiz bir yer bekliyordum ama şehre girişinden itibaren hayran kaldım mükemmel bir yer şehirleşme olarak yollar geniş binalar lüks hiç kötü bir bina görmedim dümdüz alabildiğince büyük yer hele birde ordakilerin tavsiyesi üzerine merkez meram ilçesine çay içmeye gittik yok böyle bir yer yahu amerikan filmlerindeki gibi semtte hiç katlı apartman yok her yer villa mükemmel bir yerdi villalardan gözümü alamadım semt çok harikaydı alabildiğince yeşil huzur doluydu mevlana eserlerini bu semtte yazmış bunu da öğrenmiş oldum tam bir avrupa kenti gibiydi sonra aklıma takıldı neden bu şehire karşı bir önyargı var?

0|1
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyeyinin konya ovasından beslendiğini bilmeyenler mevlana şehri olan konyaya sırf inançlı insanlar çok diye laf atıyorlar. Konyalılar olmazsa balkonda saksıda yetiştirirler hububatlarını tabi yetişirse. Facebooktada çiftlik yaparlar. Sonrada açız diye dolanırlar ortalarda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Konyalılara sor.

0|0
    0|0
  • Konya şehirleşmesi yerleşkesi güzel. Laf atanlar hep dini yönden atıyor. Din hazımsızlığı kronik olduğu için bizim millette...

0|0
    0|0
  • Konya halkı gericidir. Yobazdir. Binalara yapılaşmaya bakarak karar verilmez.

0|0
    0|0
    • ben öyle bir şey görmedim Türkiye ne kadar yobaz ve gericiyse orasıda o kadar ne bir eksik ne bir fazla

• Konya'ya bundan 16 sene önce ablamın mezuniyetine gitmiştim. Pek gezilecek bir yeri yoktu. Afra diye bir alışveriş merkezi vardı. Alaattin Tepesi vardı. Tabi bir de Mevlana Türbesi.

0|0
    0|0
  • İnsanını sevmiyorlar. Ben bir karadenizli olarak on senedir orada yaşıyorum ve memnunum. Meram Konya nin en güzel yeridir. Güzel yere gitmişsin. Her yerin eksileri artıları var, Konya da bana göre bir çok şehire on basar

0|0
    0|0
    • meram gibi bir semt yok türkiyede başka yoktur ben görmedim valla

• hımm anladım ama genel olarakta güzel bir şehir baya bir gezdim

• Güzel canım. Yerleşik, ekonomik olarak ucuz. İstanbul Ankara hızlı tren bağlantısı mevcut. Antalya üç saat mesafede. İlgi çekici yani bence 😊😊

• konya güzel eyr reis takıl gez toz o dedikelr şehir efsanesi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...