Elif Şafak hakkında düşünceleriniz neler?

Ben Elif Şafak'ı çok yandaş ve düşüncelerini biraz yalakaca buluyorum. Yani sürekli birşeyleri savunma gereksiniminde ve bunu çok belli ediyor. Güzel kitapları yok mu elbette var,okuyunca çok güzelmiş dediğim kitapları var fakat düşünceleri bana ters. Siz hiç Elif Şafak ın kitaplarından okudunuz mu fikirlerime katılıyor musunuz?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Abartılan, yeteneksiz bir yazar. Kitabını elime almamla bırakmamın arası uzun sürmemişti.

Abartılmasının nedenleri ise Ermenistan'la siyasi ve ekonomik ilişkilerinin düzeltilmesinde kamuoyunu hazırlama görevi gören "Baba ve Piç" gibi kitapları. Arkanızda promosyon destekleri çoksa, ne yazarsanız yazın 1 numaraya yükselirsiniz. Destek almanızın koşulu da dönemin nabzına göre yazmanız. Dünya böyle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• vücudumun en gereksiz yerinde bulunan bir kılım kadar sevmiyorum...

1|0
    1|0
  • Aşk kitabını okudum. Başka kitabını okumayı düşünmüyorum. Bana göre değil.

0|0
    0|0
  • Baba ve piç mahrem aşk siyah süt bit palas iskender isimli kitaplarını okudum.Nedense sadece aşk isimli kitabını beğendim. Kendisini de sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Tek kelime ile: Balon.

0|1
    0|0
  • kitaplarını okumak nasip olmadı daha ama faceden sözlerini takip ediyorum ve çok hoşuma gidiyor sewgiliye olsun karşı tarafa olsun ii laf çarpıyor

0|0
    0|0
  • Açıklıyorum aşığım elif şafağa çok zarif kadın

0|0
    0|0
  • aşk kadını ya seviyorum köfteyi:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben okudum. ve okurum. kitaplarını da (şemspare hariç) beğenirim

0|0
    0|0
  • valla ben bütün kitaplarını okudum kusura bakma ama her eleştiriyi kabul ederim yandaş olduğunu asla.. ne yanı.. belki zorlarsan feminist diyebilirsin. onun dışında hep insanın iç dünyası ermeni bir aileyi konu aldığı Baba ve piç te bile etliye sütlüye dokunmamış!

İskender'i hem beğenmedim hem de İngilizce yazmasını bende yadırgadım bu konuda kendisine mail bile attım. okumamıştır tabi muhtemelen ama olumsuz/ olumlu mail sayılarına baktığına eminim.

0|0
    0|0
  • link bu kitap benim kalemimden çıksın isterdim.

0|1
    0|0
  • okudum ve kalemi çok güzel bir kadın begeniyorum ben yazdıklarını

0|0
    0|0
  • hiç okumadım, okumayı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • olmamış yapay .

0|0
    0|0
  • Düşünmek istemiyorum.