Şiir yazma gibi bir yeteneğiniz olsa, bunu nasıl değerlendirirdiniz?

Lise 1. sınıftan beri günlük tarzında tuttuğum bir defter var, o günden beri halen devam eden şiir alışkanlığımı nasıl değerlendirebilirim? 500'den fazla kendime ait şiirlerim var... litap haline getirsem satar mı acaba?

0|1
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne güzel! Çok sevindim senin adına. :)
    Ben de çocukluğumdan beri yazarım. Okumayı öğrendiğim gibi şiir yazmaya başlamıştım. Yaşımdan dolayı şu an çok fazla şiirim yok ama bir sitede paylaşıyorum bazen, defterlerime yazıyorum..
    Senin adına gerçekten çok sevindim. Kitap haline getirirsen güzel olabilir. Babamın da bir şiir kitabı var mesela. Okuyup okuyup babamın derinliklerindeki romantik adamı çözmeye çalışıyorum. Sevdiklerine güzel bir hatıra olur senden. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Karanlık dizeler yazıyordum. Sonra insanlar bu yaşta bu kadar karanlık yazıyorsa kesin suçlu olacak bu falan diye bakıyorlar dı bıraktım :) Arada okuyorum ilginç dizeler yazmışım :)

0|0
    0|0
    • Karanlık dizelerden örnek versen sevinirim. Merak ettim yani :-)

• İşte o soruna cevabım ''yoo'' noktalama işareti kullanmadığım için diğer söylediklerim ile birleştirmişim gibi oluyor haklısın. Diğerleri de alakasız ama belirtmek istedim :)

• EyvALLAH :-)

• Yazmazdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...