Ermeniler hakkındaki düşünceleriniz nelerdir aranızda ermeniler varmı?

Herkese merhabalar Sayın KS Üyeleri bugün aklıma takılan bir soruyu sizlerle paylaşmak ve sizlerinde düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum çünkü bazı arkadaşlarla bazı kişiler üzerinden tartışmalar yaptığımız oluyor mesela benim çok sevdiğim hayran olduğum bir adam var Serj Tankian fakat o bir ermeni ve bazı arkadaşlar bana 'sen ne biçim türksün bu adam türk düşmanı' 'hayran olucak başka adam'mı bulamadın' gibi fakat ben ırkçılığa doğru bakmıyorum ve serj tankian'da öyle bilindiği gibi türk düşmanı bir adam değil nedense milliyetinden dolayı çok fazla eleştiri alıyor yani sizlerin 'Ermenilere' bakış açınız nedir

işte system of a down'un türk düşmanı olmadığının delilleri
http://www.bbc.com/turkce/haberler/2015/04/150412_system_of_a_down_roportaj
http://soadturkiye.blogcu.com/system-of-a-down-turk-dusmani-degil/7650338

0|1
10|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun çok karmaşık ve çözülmesi çok zor bir sorun çünkü Ermeniler Türkiye de yaşayan ermenilerin bir kısmı dahil 100 yıl önce yaşananları soykırım olarak algılıyor ve öyle görüyorlar ben burada kendi açılarından bir yanlış göremiyorum çünkü onlar bunu Nazi Almanyasının Yahudilere yaptığı soykırımla aynı olduğu şeklinde bildiler hep Türkieye de ben ve pek çok kişi ise tam tersi Ermenilerin direk taraf olarak yer aldığı bir intikam şiddet mücadelesi olarak görüyor ki çok net bir şekilde Ermenilerin yarım milyona yakın Türk ve Müslüman ı öldürdüğü Osmanlı belgelerinde yer alıyor tabii bu bir yılda değil on yıllar boyunca yaşanılan bir süreç psikolojik olarak sorunlu bir ulus olduklarını düşünüyorum çünkü Rus-Fransız desteğiyle böyle bir şiddet vahşet olayınını fitilini ateşlediler daha sonra biliyorsunuz Asala yu kurarak Türk diplomatlarını öldürdüler filmlerdeki kötü karakterlerin yaptığı gibi acımasızlar ve nefret dolular evet kabul ediyorum binlerce mASUM Ermeni öldü peki ölen Türkler müslümanlar bizzat Ermeni çeteleri tarafından öldürülen insan değilmiydi bunların artık kabul edilmesi lazım karşılıklı acılar çektiler sonra gittiler Azeri Türklerine karşı katliam yaptılar şimdi de utanmadan aynı politikalarına devam ediyorlar ben nefret duymuyorum acıyorum Ermenilere yaptıkları insanlık tarihi için utanç bence bu kadar acımasız nasıl olunur insanoğlu Irak ta Vietnamda Kamboçya da Japonya Amerika , Nazi Almanya sı Yahudilere Ruslara ve Fransızlara Ermenilerinde Türklere ve Azeri Türklerine yaptıkarı unutulmaz asla

0|1
    0|0
    • Bu arada en yakın arkadaşlarımdan birisi Ermeni kendisini kardeşi kadar severim

• Grubu duymuştum kendisini tanımıyorum öğrenmiş oldum sayende teşekkür ederim katılıyorum hiçbir şeye kafaya takmamak kesinlikle iyi oluyor ama yazdıklarım kendi görüşlerim ne yazık ki ben gerçekleri söylemeyi seviyorum gerçek şu ki Ermeniler Soykırım yaptığımıza dair sürekli propaganda yapıyorlar kendi suçlarınıda görmezden gelerek yakın zamanda Christian Bale in oyanayacağı bir film vizyona girecek Ermeni Soykırımınında yer aldığı bir hikayesi var yapımcısı Ermeni Ermeniler Holywood da çok etkinler Yahudilerle birlikte Yönetmeni taraflı Ermeni yanlısı tamamen ziyaret etti Ermenistan ı filmin çekimlerine başlamadan önce mutlu olmak çok önemli katılıyorum ama gerçekleri göstermek lazım bence

• Agop Dilaçar çok büyük hizmetleri oldu saygıyla anıyorum kendisini

Kızlar Ne Diyor 9

• Ermenileri severim çok iyi insanlar ama önemli olan ırk değil bence insanlık daha önemli

0|1
    0|0
  • Tipik insan işte

0|1
    0|0
  • arkadaşım var benim ermeni çok iyiyiz ya

0|1
    0|0
    • yani bu yeni taşındığımız yerde benimde yeni tanıştığım bir arkadaşım var ermeni vede hristiyan fakat aramızda hiçbi problem yaşamıyoruz yani ırkçı olmamak gerekli ve bu tanıştığım arkadaşımda türk düşmanı biriside değil ne soykırım ne siyaset adamın hiç umrunda değil yani milliyetinden dolayı kimseyi aşşağılamamak gerekli

• bak mesela ben türk arkadaşlarımdan çok o çocuğa güvenirim inanır mısın :D

• Hepsinden nefret ediyorum. Nankör pislik onlar...

0|0
    0|0
  • hiç sevmiyorum ermenileri ve asla sevmeyeceğim bir millet !!!

0|0
    0|0
  • Islam düsmanları

0|0
    0|0
  • ermeni tohumu :D :D :D

0|0
    0|0
  • Terör yandaşlarını sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum benim memletimde yaptığı soykırım unutulmaz unutulmayacak cenneti bağışlasalar dönüp bakmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Aşağıda isimlerini zikr ettiğiniz kişiler Türk düşmanı olmadıklarını söyleyen ermeni milliyetçileridir. Daha dotunu silecek wc kağıdı bulamayan Hrant birden gazete çıkaracak seviyeye gelmiştir. Ben Türkleri seviyorum burası benim vatanım derken Türkler kesinlikle ermeni katliamını yaptı bununla yüzleşmeliler ben bu gazeteyi de bu yüzden kurdum diyor. Hiçbir zaman da kaynağın paranın nereden geldiği bulunamadı. Arkafaşlarımla dayanışma içerisindeyim bağış topluyorum diyor. bağışla günlük haftalık gazete basmak vay be
    İnternette 7 8 makalesi söyleşisi var araştırabilirsiniz. Yine profil fotoğrafınızda ki densiz konser biletlerine Köpekler ve Türkler giremez yazdırmıştır. Bir metal dinleyicisi olarak nefret ederim kendilerinden. Onun harici ermeni yunan kürt laz ayırmam. Ermeni arkadaşlarımda var. Türk milletinde şerefsizn fırlamanın milliyetçinin olduğu gibi tüm ırklarda da böyleleri vardır. Takılmamak lazım bunlara.

0|0
    0|0
    • hrant ile ilgili söylediklerinizi bilmiyorum araştırmadım fakat üstte system of a down'un türk düşmanı olmadığını kanıtlayan iki kaynak var yani biraz ermeni oldukları için bazı ırkçı çevrelerce soad'ın karalandığını düşünüyorum zaten kaldıki soad dağılmış bir grup artık

• İyi bakalım hayırlısı olsun. Ama senin sevdiğin adam şov dünyası için yaratılmış bir karakte, körü körüne savunma hemi o karakterin felsefesini al yeter :) söylesiklerinde haklısın. Bwnim söylwmek istediklerimde de bana hak verdiğini sanıyorum :)

• elbetteki sonuna kadar veriyorum yanlış bişey söylemiyorsunuz haklısınız yok savunduğum falan yok :D istediğinizi diyebilirsiniz isterseniz küfür edin :D herkesin kendi fikri kendi zikri

• E*menilerden nefret ediyorum.

Can Azerbaycanımızın düşmanıyla dost olan Türk değildir.

1|1
    0|0
    • bakın türk düşmanı olan ermenilere tabiki bende çok sıcak bakıyorum denemez fakat bütün ermenilerde türk düşmanı değildir mesela hrant dink markar esayan veya etyen mahçupyan gibi kişiler türk düşmanı değildi ve benim görüşüme göre türklük onla bunla dost ya da arkadaş olduğu için kimsenin türklüğü gitmez tabi nefret etmek ya da etmemek size kalmış sizin görüşünüzdür...

• ermeniler iyidir kötüdür diyemem bir ermeni tanıdım şimdiye kadar oda iyiydi hani ingiliz arap neyse ermenide odur ırkın iyisi kötüsü olmaz insanın olur ermenilerden insanlarımızın nefret etme sebebine gelincede ermenistan devletinin yürüttüğü politika diyebilirim kansızlar askeri eğitimlerinde türk bayrağını yakıyorlar

0|1
    0|0
  • eski düşman dost olamaz onlar her zaman sinsiler... ama adillik açısından hiç bir ayrım yapmadan sanata ve sanatçılara her zaman sonsuz saygılarım var!

0|1
    0|0
  • Iyileri de var kotuleri de, her millet gibi.

0|1
    0|0
  • Bu soruyu bizim forumlarda değil ermenilerin forum sitelerinde sorun ve türkler hakkında yazdıklarına bakın sadece bu kadar diyorum.

0|0
    0|0
  • İyisi de vardır kötüsü de elbet. Ne mutlu insanım diyene.

0|1
    0|0
  • TURKİYE ve AZERBEYCAN a dusman isen olmen yasamadan daha hayirli, eger dost isen gel sarilayim kilina zarar gelecek olursa ilk ben atlarim sana bisey olmasin diye..

0|0
    0|0
    • türkiye ve azerbaycana niye düşman olayımki bende türküm ama ırkçı değilim benim yeni tanıştığım bir arkadaş var ermeni ve aramızda bir problem yok ve tabiki serj tankian benim için değerli bir adam yani müziğinden çok yaşam tarızınıda seviyorum..

• Anliyorum ama niyeti oenmli karsi yarafinn

• Chop sueyde orgazm olan gıtarıst geldi aklıma :) ırkçılığa karşıyım Türk'üm ama sırf ırkçılar yüzünden Türklük ten nefret etcem az kaldı 😔😔😔😞

0|0
    0|0
  • sevmiyorum, sevmek zorund da değilim, bu yüzden faşist olmuyorum, tercihim bu yönde hiç birini sevmiyom

0|0
    0|0
  • Ermeniler tipik kardeşim.

0|0
    0|0
  • Pkk hdp bdp ermeni diasporası Karabağ katliamı

0|0
    0|0
  • Gözümde köpek kadar değerleri yoktur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...