Korku Filmi yapsanız, ismi ne olurdu? Nasıl olurdu?

Korkanın Çocuğu Olmaz koyardim ben. Üniversiteli gencler ormana gider teker teker ölürler konsept bu olurdu :)

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Başrol oynardim. eski sevgilimin boğazını keser soluk borusunu dinlenme tesisindeki wclerin gider borusuyla degistirirdim. organlarini kopeklere yedirir, kafaderisini yuzer kurutur icine lamba koyar odama asardim. sonra da cam şişeyi kirip kirik tarafini munasip biryerine sokar belediye çöplüğüne birakirdim.(SOH uzmani olmak isteyen biri olarak sokak cocuklari apartmanin coplugunde gorup te etkilenmesin diye) bu sekilde cevremdeki butun erkekleri hayattan silerdim. filmin adi da "Sen misin bana aşkım diyen?" olurdu

0|1
    0|0
    • Bence bunların hepsi hayalmis sen yatalakmışsın eski sevgilin de tuzlukmuş falan iyi film olurdu👍

• Hapiste dehşet diye ikinci filmi de cekeriz orada

• Hapiste kimi kesip biçiyoruz 😱

En İyi Erkek Görüşü

• Cinler çığlık atarak konuşur. Konu da şu; Gençlerin oluşturduğu bir arkadaş grubu adrenalin olsun diye terkedilmiş mağaraları ziyaret etmeye karar verirler. Bunun için planlarını yapmışlardır. Yarın siirte gidilecek ve cudi dağındaki terkedilmiş mağaralarda kamp yapacaklardır. Gençlerden birinin kuzeni olan Fikret ise uzun zamandır ziyaret etmediği kuzenini ziyarete İstanbul a gelir. Sürpriz ziyaret sonucu kuzeni ve arkadaşlarının yapacağı gezide istemeyerekte olsa yer alacaktır. Siirte gidilir mağaralara ulaşılır ve karanlığın çökmesiyle birlikte korkunç cin hikayeleri anlatılmaya başlanır. Bu sırada anlatılanlara dayanamayan fikret cinleri inkar eder ve inanmadığını söyleyerek alay etmeye başlar. Arkadaşı hikayeyi anlatırken kendince dalga geçen fikret mağaranın derinliklerinden gelen sesleri arkadaşlardan biri yapıyor diyerek kontrole gider ve hiç beklemediği bir boşluktan aşağıya doğru kayar, düşer ve bayılır. Kendine gelip gözlerini açtığında kendisini zifiri karanlıkta bulur. Arkadaşlarına seslenir ama cevap alamaz tek duyabildiği hışırtılardır. Ama göz gözü görmez o zifiri karanlıkta görebilmenin tek yolu düşerken sıkıca sarıldığı o el fenerini açmaktır. Sizce Fikret el fenerini açmalı mı :) Cinlerin boyutuna hoş geldiniz... Filmin sloganı ise düğmenin çalışmamasını dileyeceksiniz, göz görmese de olur..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Filmin adına bak.. 😂
    Altına işeyen çocuk yapardım.

0|2
    0|0
  • Falcı bacı koyardım sitede fal soranlari başrole koyar tek tek cinlerle bulustururdum

0|1
    0|0
  • Babil Cinleri olurdu kanks

0|1
    0|0
    • neden kanka

• çünkü ilk orda varolmuşlar ve izlediğim bütün filmlerde ordakilerden bahsediyorlar falan, o yüzden

• Güzel olurmuş

• The dark kabir azabi :S

0|1
    0|0
    • çok mu çok yaratıcısın sen :D

• İyi gecelerrrr :)

• Fikirlerin çok güzelll

Erkekler Ne Diyor 9

• Kirli Bedel

0|1
    0|0
  • The Bağcılar olurdu

0|1
    0|0
  • G. tü Yiyen İzlesin :D olurdu

1|1
    0|0
  • Aynadaki ben yapardım millet gece aynaya bakınca korksun bence korkunç ayna en azında gece 2 de korkunç oluyor :)

0|1
    0|0
  • Misafir Çocuğu Bilgisayarımın Başında!

Gerilim - Korku - Trajedi - Fantastik :D Alayına Gider Bu!

0|1
    0|0
    • bu daha çok dram :D

• hele oradan kalkmasın da gör sen dramı :D

• Anne odadan seslenir. ''Oğlum sen büyüksün o daha çocuk küçük bırak da o oynasın abisi'' :D

• Bizim ülkede korku filmi prim yapmaz pampa

0|1
    0|0
  • son durak :D

0|1
    0|0
  • Şimdi s2tum anani 😂

1|0
    0|0
  • ölümcül saatler

0|1
    0|0