Dizilerde tahamül edemediğiniz neler var?

ben dram dizilerindeki insanların abartılı şekilde iyi olmasından nefret ediyorum şimdi annem öyle bir geçer zamankiyi izliyor ben 2 dakka tahamül edemiyorum, sizcede dizilerdeki insanların bu kadar iyi olması sinir bozucu değilmi, başka nelere sinir olursunuz dizilerde

Güncellemeler:
bide selamünaleyküm deyince selam demelerine sinir oluyorum, zinalarda sıradan gösteriliyor bu kadarmı kendi kültürümüzden uzak, batı özentisi bu diziler

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim en katlanamadığım iki kişi arasındaki yapılan herşeyi normalmiş gibi göstermeleri. Çocuklar ayıp diye bilinmesi gereken şeyleri normal miş gibi görüyor. Böylece toplumun ve nesilin ahlakı bozuluyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• dizi ne ki gercek hayatta o kadar iki yüzlü, yalancı kişiler varki gelde onlara katlan bu işte katlanılmaz bir işkence...

0|0
    0|0
  • Ağlamalı ölmeli dizilerin hepsine tavım.Sanki her bölüm ağlamak için para alıyor bunlar!

0|0
    0|0
  • İki dakikada anlatılacak sahneyi 20 dakikada anlatamamalarına

0|1
    0|0
  • Tvdeki her şeye gıcık oluyorum çok gereksiz bir şey

0|0
    0|0
  • Salaklık derecesinde saf olmalarına sinir oluyorum.

Konuyu uzattıkça uzatmalarına sinir oluyorum.

Artık izlemiyorum, dizilerin de çivisi çıktı.

0|0
    0|0
  • Benim bugüne kadar tek tahammül edemediğim şey Aşk-ı memnu dizisindeki (ve romanındaki) Nihal karakterinin çok saf olması ve Behlül'ü kendine aşık zannetmesiydi. Onun dışında pek aklıma gelmiyor şimdilik.

0|0
    0|0
  • izleyiciyi aptal yerine koymak oluyor öylesi. kurgu leyla ile mecnun gibi absürd değilse mantık dışına çıktılar mı ben izlemiyorum artık :)

0|0
    0|0
  • Türk dizilerindeki o uzuuuuun uzun bakışmaları çıkarırsak 90-120 dk olan süreler 60-70 dk'ya iner bence :)

0|0
    0|0
  • zaman kaybı hepsiiiii

0|0
    0|0
  • Kimin eli kimin cebinde . Kahrolası aşkları ..

0|0
    0|0
  • öyle bir geçer zamankiden böhhhh geldi artık

25 dakika bakışıyorlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• batı dizilerine özenme çok taklit olunca keyfi kaçıyor valla

0|1
    0|0
  • Merhaba kültigin-v.

''Polat Alemdar'' Sanırım dizide bir ölümsüz. Adama bazuka ile ateş ettiler ölmedi.

0|0
    0|0
  • diziler çok kalitesiz hele komedi dizilerinde izleyici aptal yerine konuyo.

0|0
    0|0
  • tecavüz sahneleri

tecavüze meraklı ne çok yönetmenler var şu türkiye de

0|0
    0|0
Yükleniyor...