Tekrar gidip karşınıa çıkayım mı?

arkadaşlar sevgilimle çok kötü nedenlerden dolayı ayrıldık.aldattığımı sandı çok peşinde kostüm anlamadı.ve ayrı şehirlerdeyiz.geçen doğum günümdü bu şarkıyı paylaşmış bende umutlandım salak gibi yine üstüne gittim yazdım yaşayamıyorum dedim.ama yine tersledi reddetti.tekrar gidip karşısına çıkayım mı ne diyosunuz? şarkı bu link

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• offfffffffffff rahat bırk hasta

0|0
    0|0
    • hasta sensın

• hadi bn kçar by

• by

Kızlar Ne Diyor 6

• seni sevdiği anlaşılıyo şarkıdan ama seninle de yapamıyo güveni zedelenmiş bir defa belki hemen değil ama bir zaman sonra tekrar dene belki olur

0|0
    0|0
    • 1 ay ne aradım ne sordum böyle yaptı haftaya gıtmeyı dusunuyorum

• gıdıcem karsısına cıkacam olmassa kartımı gözunun onunde kırıp gelcem arkama bakmıcam artık

• öyle ya naparsan yapta bir kere daha dene zorunlu ayrılık gibi olmuş. aldattığını düşündüğün için ayrılmışsınız o şarkıyı paylaşarak unutmadığını sevdiğini göstermiş. hemen bırakma derim

• Bence gitme senden kaçıorsa başkası olabilir kendini kandırma derim ...

0|0
    0|0
    • baskası yok dedı adaylar var dedı dusunuyorum dedı.gıdıcem baskası varsa zaten mutluluklar der gelırım

• adaylar var diyorsa bırak arkadaşımmmm

• Gıt ulen gıt :D

0|0
    0|0
    • gelırsen babama sıkayet edecem dedı senınlede oturup konusmam dedı bosuna gelme dedı

• ayyyyyyyyyyyy yeterrrr ya gene mı sen ayy

0|0
    0|1
    • sanane be

• sen kenedene bak gurursz adi acınacak haldesn acyrm saana :D

• yoo cok sukur ben sadece sevdıgım ıcın mucadele edıyorum fıkır almaya calısıyorum dogru sıkıntılı gunler gecırıyorum ama sana ne gırıyo merak edıyorum arkadasım

• bence biraz agırdan sat kendini

0|0
    0|0
    • onuda yaptım restte cektım yalvardımda zamanada bıraktım yok olmuyo

• o zaman yapcak birşey yok

• bir müddet uzak dur üstüne gitme.

0|0
    0|0
    • 2 ay dusmedım.zaten artık ne telefonu nede facesı var 2 defa tel degıstı

• O zaman sende unutmaya bak. Sonuçta hayat devam ediyor.

Erkekler Ne Diyor 1

• sana inanmıyorsa ne gerek var ki gitmeye. zamana bırak.

0|0
    0|0
    • yasayamıyorum

• Ne demek yaşayamıyorum? yaşıcaksın. onun inadına yaşıcaksın. Mutlu gözüküceksin ki o mutlu olduğunu anladığında içi cız etsin. Kendine yazık ediyorsun. Hala olucağını düşünüyorsan sen bilirsin. Buyur. yol senin yol.

Yükleniyor...