İstanbul Adalardan Hangisine Sevgili ile Gidilmeli?

Arkadaşlar sevgilimin doğumgünü yaklaşıyor ve günü birlik adalara götürmeyi planlıyorum. Daha önce hiç gitmedim adalara ve hangisinin bize uygun olduğunu bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Daha çok aradığım nitelikler sakin, sessiz, başbaşa vakit geçirebileceğimiz bisiklet sürebileceğimiz bir yer. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Büyükada kalabalık olur ama güzel. Faytona falanda binersiniz. Üstte Aya Yorgi var oraya çıkarsınız değişik olabilir.

www.adapalas.com.tr/.../buyukada-750x450.jpg

Ama ben burgaz adayıda beğeniyorum değişiklik olsun diyorsanız oraya da gidebilirsiniz.

www.adaotelleri.gen.tr/.../...ada_25115025_ied.jpg

0|0
    0|0
    • Öncelikle fotoğraflarla desteklediğiniz için çok teşekkür ederim. Büyükada iyi olabilir tek korkum çok kalabalık olma ihtimali. Daha önce hiç gitmediğim için de pek bilmiyorum aslında. Bisikletle gezip ağaç altınta oturabileceğimiz belki yemek yiyebileceğimiz bir yer arıyorum. Sahilde de oturmak var tabi aklımda.

• O gün sabah kahvaltısınıda büyükada başbaşa yapın. Gerçekten insanın sevdiği yanında olunca o kahvaltı çok ayrı bir lezzet oluyor. Zaten bu dediklerimi yapmak akşamı buldurur size :)

• EİG için teşekkür ederim 😊

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Büyükada.. cok sakin bir yer diyorsan kinaliada ama inan hic bisey yok. gecen sene arkadasimla sahilinde kös kös oturduk, vapuru bekledik dönelim bir an önce diye

0|0
    0|0
  • Kınalı çok güzel

0|0
    0|0
  • Buyukada

0|0
    0|0
  • Kınalıya git tenhalarda sevişirsiniz

0|0
    0|0
    • Amaç o değil ya doğumgünü kutluyacağım için pasta götürmeyi düşünüyorum süprizlerim de olucak o yüzden ya sahil tarzı ya da piknik tarzı bir yer gerekiyor

• kınalı ada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Büyükada

0|0
    0|0
  • Heybeli ada büyük adaya gore daha sakindir

0|0
    0|0
  • Büyük Ada :)

0|0