BU BATI HAYRANLIGI NEDEN?

bu benim cok canımı sıkıyor...
Bence onlar bize hayranlar... ama bizim AYDINlarımız varya hani Batı hayranı Kuklalar arkadasında geçmişişini bilmeyen belki müslüman bile olmayan bisürü tırıvırı insan ve 100 yıl boyunca bunu sürdürmüşler artık bitmesi gerek benim görüşümce

Batılılar Su yu kullanmayı sevmeyen millet nasıl medeniyet beklenebilir Ayrıca?

2|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• İslam ile tanisik olsalar guzellesirler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Oncelikli olarak tabiki bizim toplumumuz cok ustun ama su anki gelinen niktaua bakilmasi onemli olan bence. Batinin tipta, sanatta, egitimde vs ileri oldugu yadsinamaz bir gercek bence. Artik insanlar bazi seyleri asmis gercekten birbirlerine insan ilduklari icin saygi gosteriliyor vs vs. Islamla da bagdastirmamak gerekir bence Su an Turkiye de yasiyiruz ve Musluman bir ulkeyiz (sozde). Islamin guzelligini bir alsak zaten su an boyle olmazdik. Tartisilan tek konu gundemde kadin erkek, kadin ne giymis, kahkaha atmis tahrik etmis bunlari tartisirken bati daha ne kadar hayat kurtarabiliriz, hangi hastaliga cozum bulabiliriz bunlarla ugrasiyor. Bence gozardi edilmemeli diye dusunuyorum. Tabiki cok guzel bir medeniyetten geldik ama keske surdurebilseymisiz. Oyle olsaydi su an saydiklarim arasinda dunyada bir cok alanda bizim onde olmamiz gerekirdi.

0|0
    0|0
    • şuanda katliam var türk gücünün farkındamısın senin batı diye adlandırdıkların paranın peşinde olan hepsi vatan haini korkak insanlar
      şuanda kadın çocuk dede kurtaran biziz bunları göz önüne al

• Batı dediğin kavram geniş bir kavram. O zaman açıklayararak yazsaydın belki daha iyi anlaşılabilirdi. Söylediğim gibi birçok açıdan bakılabilir. Olumlu ve olumsuz yanları tabiki var

• Katıliyorum ✋

0|1
    0|0
    • tşkr ederim :)

• Yuhhhh. Yuh. Abartmasinlar yani ciddi olamazssin

• vallahi durum bundan ibaret askerde mantık yok derlerdide Askerde mantık yok akıl yok
      sadece Batının isteklerine göre dizayn edilmiş türk için ama türk isteklerine göre degil düzeltimesi lazım ben suçduyursunda bulundum Ama kimi kime şikayet edicem bilmiyorum :)))

• eh bir yerde haklısın da hareket noktanız neden hep taharet oluyor sdfghj

0|1
    0|0
  • Medyadan

0|1
    0|0
  • suyla ne alakası var ki bunu suya bağlaman garip geldi bna

0|1
    0|0
    • su temizliktir Kıbrısa suyu biz veriyoruz Suriyede Su için savaş var dünyanın en büyük su kaynakları sınırlarımız içerisinde artık bu millet uyanmalı :) SU UYUR DÜŞMAN UYUMAZ :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu konu benimde canımı çok sıkıyor. Sürekli bir yabancılara özenme sürekli onların hayatını taklit etme. Çok yanlış ama her geçen gün bu durum artıyor. Yazık gelecek nesilin düşeceği durumları az çok tahmin edebiliyorum. Resmen Müslümanlığı, Türklüğü yok sayıyoruz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...