Siyasi içerikli kitap?

siyaset bilimi ve kamu yönetimi okuyorum. bölüme isteyerek ve severek gelmedim puanım buna yetti ki meslek liseliyim gene iyi tutturdum diyorum her neyse istediğim şeyi okuyamıyorsam okuduğum şeyi istiyim dedim idari yargı hakimi olmak hedefim o yüzdne kendimi bayağı geliştirmeliyim bana siyasi açıdan çok şey öğreticek ve yeni fikirler düşünceler edinmemi sağlayacak aydınlatıcı kitap önerileriniz var mıdır? lütfen ucuz da olsun

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Atilla Yayla okumak ile başla. Mustafa Erdoğan kitaplarını da sık sık oku. Ekonomi üzerine Ünsal Ban'ın makalelerini bul. Yine güncel siyaset ile ilgili Mümtaz Er Türköne hoca ile İhsan Dağı hocanın kitap ve makalelerini okuyabilirsin. Yabancı olarak ta Ronald Dworkin, Hutchinson, Anthony Giddens gibi günümüz siyaset biliminin öncülerini okumanı öneririm. Hatta Ronald Dworkin çok mütevazi bir adamdır. Mail atarsan cevapsız bırakmaz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Zaten kitapevine girdiğinde "Siyaset " bölümü olur tatlım. Rahatsız ediyorsun insanların zamanını almayı kes böyle sorularla

0|0
    0|0
    • ne diyosun kızın sen? sen bu mantıkla bakarsan burada sorular soruların hepsi google dan veya hastaneden öğrenilebilir o zaman onlar da sormasın. Ki benim sorduğum soru daha çok fikir alışverişine dayalı iken gelmiş bana egoistlik taslıyorsun. biliyorum ne olup ne olmadığını kitap okumayı sevmiyorum ama okumak istiyorum o yüzden öneri alıyorum kim neyi severek okumuş ona bakıyorum e senin beynin bu kadarına çalışmıyorsa benim açtığım başlıkların altına gelme abisi olmayan kız?

• Dar ağacında üç fidan

0|0
    0|0
  • Hocalarina sorsana

0|0
    0|0
Yükleniyor...