Gelmiş geçmiş en büyük Türk lider kim?

tamam hepsi onemli ama size gore birini secseniz hangisi daha onde

• Fatih Sultan Mehmed
    17% (3)48% (11)34% (14)Oy Ver
  • Kanuni Sultan Suleyman
    6% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Mustafa Kemal Ataturk
    72% (13)52% (12)61% (25)Oy Ver
  • Atilla (HUN)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Alp Arslan (selçuklu)
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
avrupalilar attilla yuzunden Turklere barbar der, zamaninda papa onunde diz cokup para vermis , o kadar korkulan adam
, Fatih Sultan Mehmed oldugundede butun avrupa ulkeleri kutlama olarak 3 gun boyunca kilise canlari calmis buyukkk adam
selcuklu olmasa turker bugun moglistanda olurdu yani komsularimiz cin kazakistan felan olurdu

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Herbiri zaten birbiriyle kıyaslanamayacak kadar değerli.Ama benim en çok sempati duyduğum Metehan'dır.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• tek bir isim veremem sahsen atilla ayri fatih sultan mehmet ayri osman gazi kanuni selim ve ataturk hepsi birbiriyle kiyaslanamayacak kadar guclu ve buyuk ruhlu simdi tarihi dusununce hangisi daha buyuktu diyebilirsinki bak sende benm gibi dusunuyorsunki farkli guncllemelerde bulunmussun

0|1
    0|0
  • Mustafa Kemal Ataturk

0|0
    0|2
  • fatihi çok seviyorum tarihi kişilik olarak ama kanuninin 46 yıl tahta kalması beni çok etkilemişti

0|2
    1|0
  • Ama bunlar ayrı ayrı zamanların muhteşem insanları,böyle bir seçim yapılamaz. Fatih Sultan Mehmet dedim.

1|0
    0|0
  • Hepsinin ayrı ayrı yeri var, bir annenin, babanın evlatlarını birbirinden ayırt edememesi gibi bir şey bu. Ama F.S.M'nin hayatı beni en çok etkileyen ve en çok sevdiğim Osmanlı Padişahıdır.

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Ataturk

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden değerlidir. Ama Avrupa en çok ^Tanrı' nın Kırbacı^ nı tanır.

0|0
    0|0
  • hiç şüphesiz bu şıklardaki tüm liderler tarihin akışını değiştirmiş büyük insanlardır. Mustafa Kemal ATATÜRK 'ü hepsinden üstün tutuyorum

0|0
    1|3
  • tartışmasız MUSTAFA KEMAL ATATURK

0|0
    2|3
    • tartismasiz ? biraz agir olmus kanuni zamani Turk milletinin tarihdeki altin cagi, avrupalilardan harac topluyorduk( simdi girmek icin yalvardigimiz avrupa)

• Mustafa Kemal Ataturk

0|0
    0|2
  • M.Kemal Atatürk

0|1
    2|3
  • Mustafa Kemal Ataturk

0|0
    1|3
  • M.Kemal ATATÜRK

0|0
    2|3

Erkekler Ne Diyor 14

• Atatürkle Fatih S.M öne çıkar ancak hepside çok büyük liderlerdi..

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Ataturk ve Fatih Sultan Mehmet'in yeri ayridir

0|1
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk Türk değilki . Ne cahil bir milletiz yaa

1|1
    1|4
    • Türk değilmi? :) Biraz tarih bilgin zayıf sanırım Atatürk büyük bir Türk milliyetçisi ve Türktü kesinlikle ırkçı değil milliyetçidir.

• Atatürk kendisinin yörük olduğunu söylerdi ve "benim yaratılışımdaki en büyük olağanüstülük Türk olmam" derdi

• Gelmiş geçmiş en buyuk lider Hasan Sabbah idi

• hepsi ayrım yapamam, daha fazlasıda var, tarihi değiştirmiş bukadar çok kişiyi ancak Türk ulusu çıkarırdı

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk hiç tartışmasız...

0|0
    1|1
  • Diğerleri hükümdardı. Halklarına hükmettiler. Ama Atatürk bir hükümdar değil, bir liderdi. O hükmetmedi, liderlik etti. Halkı ile birlikte yaptı her şeyi!

0|0
    2|1
    • anti kemalist, veya kemalist degilim ama Turkce ezan, ayasofyanin kapatilmasi ve nice bunun gibi olaylari kac kisi istemistir?, ataturk zamaninda yahudilerle ozlesen sapkayi takmamak cezaydi, giysileri kotu olan koyluler ankaraya giremiyordu

• tonyukuktan bu yana hiç bir devlet adamına alışamadım...

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmed

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmed

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinin oluşumuna zemin hazırlamıştır. Hepsi diyorum

0|0
    0|0
  • Alparslan'

0|0
    0|0
  • Bu arada Atilla' nın Türklüğü tartışmalıdır. Çoğu kaynak Türk kabul etmez..

0|0
    0|2
    • etmeyenler turklerden tarih boyunca deyak yediginden utandigi icin inkar eder, ona avrupalilar aslinda macar der ama milli maci hatirlarsaniz onlar dahi bizde atilla'nin torunuyuz diye pankart acti yani onlarda kabulleniyor, zaten ben cor arastirdim atilla'ya turk degil diyenler malum ermeni yunan ve turk dusmani ulkeler balkanlar felan Turk oldugunu kabulleniyor

• Karadenizli52 yorumların için teşekkür ederim. Ama koşullanmışlar yorma kendindini

• Rica ederim. Sever sevmez o alakadar etmez beni ama dinine laf atmak ne kadar kolay olmuş insanların anlayamıyorum

• Tarihi bilmiyorum.

0|0
    2|1
  • Mustafa Kemal Atatürk.Tartışmasız.

1|0
    4|3
Yükleniyor...