İmam ve müftü iken ateist olup suikaste kurban giden kişi kimdir?

imam ve müftü iken ateist olup islama ve peygamberi hazreti muhammedi ağır şekil de eleştirip, evinin önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülen kişi kimdir?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Turan dursun ✌

0|2
    0|0
    • sizi en iyi görüş seçeceğim hem doğru cevap verdiğiniz için hem de sorularımı garipsemeyip cevap verme nezaketin de bulunduğunuz için... söz...

• Peki o zaman :) eig icin tesekkurler :)

• önemli değil şantiye şefi.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Turan Dursun.

Muhammedin konustugu Arapcayi mükemmel sekilde bilen Dünyada az sayili insanlardan biri.

Imamlik yapti sonra Müftü oldu. 80lerde Türkiyenin en büyük Din adamlarinin biri olarak bilinirdi.

Müftülük zamaninda Diyanet bakanligi tarafindan elestirildi, cünkü cagdas hareket ediyordu. Örnek olarak bayan bir sekreteri vardi, Imamlarin genel biligisi icin Sinemalara götüyordu, kültürel gelismelerini istiyordu.

Vatikana ve Papaza Entelektüel Din adami olarak sunulacakti. Papaz ile görüsmeye hazirlik icin Incili okudu, ve Dinlerin yalan oldugu süphesinede burda kapildi.

Aklima suanda sadece bukadari geliyor :)

0|2
    0|0
  • Ben geç kalmışım arkadaşlar sorunu cevaplamış. Napıyım o zaman ben yine suazo nun amcamın oğlu olduğunu iddia ediyorum.

0|1
    0|0
    • seni tanıdım zaro ağa soruma cevap vermştin ama aptalca değil zekice. zeki insanları severim. iddia na gelince adı üstünde iddia.

• Aydınlanma savaşçısı Turan Dursun. Kendisi ölse de fikirleri ve gösterdiği yoldan yürümeye devam edeceğiz her zaman.

0|0
    0|0
    • turan dursun kimdir? anlat?

• Turan Dursun birkaç kelimeyle anlatılacak biri değil. Hakkında yazılan kitapları ve eserlerini okumanızı tavsiye ederim.

• Turan Dursun ama ataist olmadı

0|1
    0|0
Yükleniyor...