Aşk filmlerinin hayatımızdaki önemi nedir?

Aşk filmlerinin hayatımızdaki önemi nedir?

0|3
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç unutamıyorum.. geçen Tv de seyrettim ama ismi aklımda değil.. Kızın kalbi iflas ediyor onu delice seven sevgilisi kalbini ona verilmesi için bağış yapıp hayatına son veriyor.. Hatta ağladım bile sonunda.. Çünkü ona verilen yoğun bakımdan çıktıktan sonra ki bilgi ve sevgilisinin yazdığı o mektup..
    İnsan olurmu diye düşünüyor ama işte aşk oldu mu öyle olmalı palavrası olmadığı belli olarak.. Belki yanında olmayacak ama hep içinde birlikte yaşayacak ve birlikte ölecekler.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşk filimleri sayesinde toplumdaki kanaat anlayışı yerle bir oldu.
    "Bir kere olacak nasılsa
    En güzel gelinlik benim olsun.
    Düğünüm kimsenin görmediği bir düğün olsun
    Bal ayım pariste olsun
    Eşim duyulmadık hediyeler alsın " söylemleriyle toplumun temeli olan aile birlikteliği sıkıntıya dönüşüyor...
    İnsanımız hep daha fazlasını istiyor
    #velhasıl nerde o bir lokma ekmeğe bir yudum su içmeye yine de şükretmeye razı aşıklar? ? ?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• yaw hayatımda bir önemleri yok ama bir ara fena sarmıştım onlara :D :D
    o zamanlar ağlamaya çalışıyordum ama olmuyordu (._.)
    yaw ben aşırı anormalim (._.) azıcık gülünce bir ton göz yaşı akıyor benden ama ağlayamıyorum (._.)
    göz yaşım var... neden akmıyorlar (._.) neden sadece gülünce akıyorlar (._.)
    ağlamaya çalışınca otomatik olarak kuruyor gözlerim :D :D kupkuru oluyorlar :D :D açık tutamayacak duruma geliyorlar :o :o
    şaka şaka o kadar da değil :D :D ama olmuyor (._.) akmıyorlar (._.) sadece gülerken akıyor göz yaşlarım (._.)

1|0
    0|0
  • Film muhteşemdi Tayland'lılarla Koreliler bu konuda çok iyi.
    Aşk filmlerini severim özellikle Korelilerin yaptıklarını Miracle in Cell No.7 tavsiye ederim muhteşem bir baba kızına ancak bu kadar aşık olur. Aşk filmlerini izlemek en çokta aşıkla güzel olurdu sanırım.

1|0
    0|0
  • aşk filmleri beni yeniden sevmenin güzel olabilecegini gösteriyor ama hayat öylemi.
    ne zaman niyet etsem içimde kalıyor

1|0
    0|0
  • Beni alıp götürüyor ve hep öylebir aşk hayalim oluyor

1|0
    0|0
  • hep filmlerde ki gibi aşık olmak istiyoruz ama genelde , bir kız var bak beğenirsen isteyelim oluyor.

1|0
    0|0
  • Ben hayatımda eğer içinde mizah yoksa izlemem aşk filmlerini. Çünkü bana göre her insan ayrı bir yapıdır. Ve sosyoloji , psikoloji eğitimi almış senaristlerin profesyonel metinler ile ortaya çıkarttığı dünyanın örnek alınmasının doğru olduğunu düşünmüyorum.
    Genelde zannettiğim , insanlar , aşk filmlerinden , rol model Seçtiği , duygu , jest , sevgili , davranış , romantizm , kıyafet vb kataloğu olarak kullanıldığı.

1|0
    0|0
  • Hayatımda bir önemi yok

1|0
    0|0
  • Sevdigini öyle sevmeye çalışırsin

1|0
    0|0
  • aşka inanmam.

1|0
    0|0
  • Bir önemi yoktur. Yaşanmamı ya da yaşanmış hikayelerin abartılı ve uzatılmış versiyonu. Sen kendi hayatını yaşa canımm.

1|0
    0|0
  • Aşk, filmlerde kaldı :)
    Biz de acaba filmlerdeki gibi yaşar mıyız ümidi taşıyoruz.

1|0
    0|0
  • hiç sevmem kendilerini

1|0
    0|0
  • ağlatır beni hep

1|0
    0|0
  • Valla ben uğruna ağladığım kızdan kazık yiyince cin ali gibi oldum :) aşk filmleri komik geliyor :) Ghajini den başka

1|0
    0|0
  • hayatımda önemli bri yer teskil ediyor

1|0
    0|0
  • komik aşk filmleri güzel olur

1|0
    0|0
  • Arada izlemelik.

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum, genellikle sıkıcı bulurum.

1|0
    0|0
  • 1milyonda 1se bile o aşk filmleri gerçekten şanslı demektir.

1|0
    0|0
  • bazen kendimi görüyorum

1|0
    0|0
  • varlığı meçhul olan kişiyi aramakla ömrümüzün geçmesine neden olmak dışında çokta bir etkisi yoktur

1|0
    0|0
  • Izlemistm bunu cok iyi dersss

1|0
    0|0
  • olmazsa olmaz
    mesela barfi yi bir izleyin aşka bakış açınız değişir

1|0
    0|0
  • Olmazsa olmaz bence. İnsanlar kendilerini en çok aşk filminde bulurlar bence.

1|0
    0|0
  • Önemi yoklar, normal birer film.

0|0
    0|0
  • hiçbir önemi yok izlenmeye değmez uyku getirir ve can sıkar

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Aşktan yana beklentilerimizi artırıyor. Hayallerle yaşamamızı sağlıyor.. Bu da karşı cinse daha çok sorumluluk yüklememize sebep oluyor...

1|0
    0|0
  • izlemiyorum bile sevmedim gitti şu aşk filmi denen filmleri uykum geliyor izlerken :D

1|0
    0|0
  • Ergenlik dönemindeysen süperdi! Anlamlıydı! Etki bırakıyordu 😊 Ama şimdi saçma gelebiliyor. Fantastik bilim kurgu daha iyi.

1|0
    0|0
  • Sırf aşk konulu filmleri sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Fazla inaniyoz

1|0
    0|0
  • Çok önemli

1|0
    0|0
  • Önemsizler sadece vakit geçirmelik. :D Film işte. -,- Emeğe saygı. q. q

1|0
    0|0
  • İzleyerek acı çekiyoruz galiba yeri öyle

1|0
    0|0
  • Özendiriyorlar😭😅😂😉😊

1|0
    0|0
  • Benim hayatımda bir önemi yok.

1|0
    0|0
  • Fazla aşk filmi sevmem

1|0
    0|0
  • aşık olma ıstegi gelıyor :)

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...