Dabbe serisinin en sevdiğiniz filmi hangisidir?

Türk sinemasında adeta gelenek haline gelen ve her sene üzerine koyularak devam eden Dabbe serisinin 6 filmlik uzun periyotunda en sevdiğiniz ve başarılı bulduğunuz filmi hangisidir?
"Komedi resmen, güldük o filmlerde, kahkaha atarak izledik, hep cin" gibi yorum yapacaklar hiç yazmasın.

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• of 5 dakka izleyebiliyorum zaten anca :(

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabi ki gülmedik komedi değil, ama çokta korkunç değil :D 4. sü iyiydi

0|0
    0|0
  • Yok ya sevmedim

0|0
    0|0
    • Biraz açıklık getirir misin? Hangi yönden sevmedin? Artıları eksileri nelerdir?

• 4 iyidi ama korkudan değilide, hocadan...

0|0
    0|0
  • Benim psikolojim bozuldu 😂 5 korkunçtu ama. Siccin 2 de fenaydı yani sonra tövbe ettim 😔

0|0
    0|0
    • Siccin 2 yi izleme şansım olmadı. Dabbe serisine bakarsak benim için en iyisi 6 ama genel olarak en iyi korku filmi MAGİ' dir

• Şu an öyleymiş. Zaten Hasan karacadağın filmlerinin iyi olmamasını bekleyemiyorum :) izlemicem ama artık :)

• Musallata gittim iyiydi o :D

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç birini seyretmedim o filmler için para vermem doğrusu.

0|0
    0|0
  • bıkmadan usanmadan ısrarla korkudan uzak bir film yapıyorlar en sonda bağırarak adam mı korkutulur :D

0|0
    0|0
    • Konu senaryo ve kurgu üst düzey. Bağırarak korkutma durumu yok zaten. Bağırtı, çığlık, gibi şeyler gerilimi yükseltir.

• Bu iş youtubey le olucak iş değil.

• yorum istemiyormusun al sana videolu yorum

• Dabbe 4-5 muazzamdi 15 kişi sarılarak uyuduk:ddd

0|0
    0|0
  • Hepsi kuzen

0|0
    0|0
  • Hiçbiri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...