Opera ve Bale ile aranız nasıl?

Sever misiniz Opera ve Bale? Görüşlerinizi alalım.

Güncellemeler:
Cevapların çoğu olumsuz. Şöyle bir ekleme yapayım.

Ben Rock, Rap, Reggae türünde müzikleri de çok seviyorum. Bunlarla çılgın gibi dans etmeyi de... Emin olun biraz kulak alışkanlığı olduktan sonra keyif alması çok kolay aslında. Tam bir sahne sanatı. Tiyatro ve Canlı Müzik perforamansını bir arada barındırması harika bence.

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• hiç tarzım değiiill

aramızda kötü:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İkisi de pek hoşuma gitmeyen iki sanat dalı. Fakat saygı duyuyorum o ayrı. Bale biraz belki de, opera ı-ıh :)

0|0
    0|0
  • ikisinide sevmiyorum

0|0
    0|0
  • hic aram yok ilgi alanimda bulunmadigi icin.. ama kesinlikle güzeldir yani ama kesfetmek lazim..

0|0
    0|0
  • Uzaktan yakından alakam yok.

0|0
    0|0
  • Operayı sevmem,baleyi severim

0|0
    0|0
  • Severim...Fakat çok da gittiğim söylenemez..:)

0|0
    0|0
  • Opera sevmem. Ama bale severim, izlemesini değil yapmasını tabii. Hatta yolda yürürken bir anda yapasım gelir. Pek becerdiğim söylenemez ama :)

0|0
    0|0
  • çok sıkıcı geliyor..

0|0
    0|0
  • Operaya sevgilinle gitme.

0|0
    0|0
    • Haha; neden o?

• Sıkılınca çıkamıyorsun. Herif opera manyağıydı.

• O da iyiymiş. Şu ana kadar hiçbir sevgilimi götürmedim Opera'ya :) Çok istekli olmadıkça da götüreceğimi sanmıyorum.

Erkekler Ne Diyor 10

• opra ve bale, maalesed hiç sevmediğim iki sanat türü, sonuç olarak hiç zevk vermediği için kültürel bir eksiklik olarak görmüyorum.Dürüstçe

0|0
    0|0
  • Bir kere operaya gittim 1 ay baş ağrısı çektim.

0|0
    0|1
  • banci camping yapmayı tercih ederim..

0|0
    0|0
  • one ki artık onlar bayatladı be hocam iki tane kendini bilmezin sırf kılas görünmek için gittigi

salakca gösteri

0|0
    0|0
    • "kılas"?

• Niye yahu, ben çok severim operayı. Aynı zamanda türkü de dinlerim, türk sanat müziği de, rock müzik de. Bunun gösterişle falan hiç ilgisi yok. Tamamen kulak aşinalığı ve keyif meselesi.

Sevene neden seviyorsun demeyeceğim gibi, sevmeyenini de yadırgamam. Herkesin keyfi farklı.

• neyse hocam bize uymuyor

• Bale soğuğum ama operaya gidebilirim

0|0
    0|0
  • Süreyya operasına gitmişliğim vardır 4-5 defa... Ama öyle müdavimi değilimdir. Daha çok tiyatro.

0|0
    0|0
    • Herhalde toplam 60 kere falan opera & bale seyretmeye gitmişimdir. Bir ara kafayıı kırmıştım :)

• aspendosta bikere operaya gitmişliğim var..

0|0
    0|0
  • tarzım değildir :P

0|0
    0|0
  • Bana ne kadar uzak bir tarz anlatamam :)

0|0
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...