Roman yazimi ve basimi hakkinda

bir roman yazmak istiyorum. sanal bir ask uzerine. eger kitabim basilirsa yani kitabimi bir yayinevi alirsa bana hemen para odermi? yoksa kitabim basilip satilmaya baslanirsami para almaya baslarim? birda son olarak yazmaya karsi bir yetenegim var. yazacagim seyde benim icin ozel bir konu olacak. sanal askin biraz daha gercekci bir hali diyebiliriz. sizce tutarmi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Umarım tutar. sanal deneyimlerinimi aktarıyorsun okuyucuya, batı akımını çok işleme konularında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Belirli bir satış rakamı yüzdesi üzerinden

Telif hakkı anlaşması yapıyorlar

Hemen para kazanmayı hayal etme

Başarılar dilerim

0|0
    0|0
  • satıldıktan sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hemen değil. satılınca, satıştan pay alırsın. sonuçta basımında emeği geçen kadar insan var. paranın hepsini sana vermezler. herkesin zevki başkadır. tutar tutmaz, genel bir şey söylemek, yazmak zor. etkileyici diyaloglar, bölümler varsa, iyi yazılmışsa tutar. internette iyi roman yazmala ilgili sitelere de bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Eğer bu konuda ciddi isen beni ekle arkadaşım..

0|0
    0|0
    • nicin?

• Eywah yanlış anlaşıldık ! Tamam ekleme kardeşim. Niyetm yardımcı olmaktı.

Çünkü hocalarımdan birisi yazar, ve ondan kesin bir bilgi alarak sana aktarmak istemiştm.. Hoşçakal

• şey araya girmek istemezdim ama arkadaşın yanlış anladığını düşünmüyorum. birlikte mi yazalım diyorsun, yoksa sadece yardım edip sorularımı mı cevaplayacan demiş olabilir. :)

Yükleniyor...