Halay dansını sevmeyen ve saçma bulan var mı benim gibi ?

Halay dansını sevmeyen ve saçma bulan var mı benim gibi ?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• neden saçma olsun ki gayet eğlencelidir :) . al mendili geç başa eğlenmene baK :D

0|1
    2|1
    • gıcık bişey ya:) garip garip hareketler:P o değilde niye herkes birbirinini ayağına falan bakıyor halay yaparken?

• aslında düğündeki bütün o oynamalar filan saçma . bazen bakarken bakarken düşünürümm iki kişi evleniyo millet saatlerce kameralar altında eğleniyor hep tuhafıma gider yinede bu durumdan uzak kalamam :) kendimi aralarında bulurum .bende öğrenene kadar bakardım ayaklara ama şimdi o kadar dikkat etmiyorumm . düzeni korumak için heralde :)

• beeeennnnn

0|1
    0|0
  • neden güzel işte

dügünler oynamak içindir

0|0
    0|0
  • sevmiyorum

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Özümü hiç bir zaman saçma bulmadım.

4|2
    1|1
    • halay benim özümün bir parçası değil...ama sende haklısın

• bende farklı bir coğrafyadan geldim ve saçma buldum:)) sanada birşey demedim,soru sordum sadece.

• Pekala kardeşim..

• Türkiyede halay oyununun olmadığı şehir bilmiyorum tabi halayın türleri var o ayrı mesela doğu halayı çukurova halayı vs oynanmaz karadenizde ama halay çeşidi çok damat halayı oynanır güzeldir aslında horona benzer bazı türleri :) Türkiyeye yayılmış bir oyun

0|1
    0|0
  • tek başıma halay çekesim var ! ! !

0|0
    0|1
  • sevmem cekmeyi bilmem.

0|1
    1|0
  • Bende sevmiyorum,hiç bir güç bana halay çektiremez.

1|1
    1|0
  • sadece halay değil hiç birini sevmiyorum

0|1
    1|0
  • Türkiyedeki tüm danslar saçma ve zevksiz.

0|1
    2|0
  • Harbi biraz yaratıcı olmak lazım çok sıradan bir oyun milattan önce mi bulundu ne yaptı :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...