Gay Temalı Bir Filmde Başrol Oynasam Toplumun Tepkisi Nasıl Olur Sizce?

Bilmeyen cahil homofobiklere şimdiden söyleyeyim. Gay temalı film demek gay'lerin günlük yaşam içindeki insani durumlarının (sevinçleri, uzuntuleri, hayalleri, asklari, hayal kirikliklari, umutları vs) anlatıldığı film demektir. Yani gay p*rnosu demek değildir. Neyse soruma gelecek olursak, farkındalık uyandırmak için böyle bir filmde başrol oynasam toplumdan ne gibi bir tepki alırım? Hikayesini de kurguladım. Yani senaryosu da benden olacak. Hatta imkanım olursa yapımcılığını da üstlenebilirim. Ee ne diyorsunuz, denemeye değer mi, yoksa boşa kürek çekmiş mi olurum?

Güncellemeler:
Ne diyorsunuz, emek vermeye değer mi?
Evet?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• 1. si Türkiyedesin burda iyi karşılanmıyacağı çok açık
    2. si insanların çoğu seni gay sanıcak filmin etkisiyle (gay mısın bilmiyorum ama)
    3. sü Türkiyede izleneceğinide pek sanmam

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Facebook'ta paylaşıyorlar kısa film olarak izliyorum. Hatta bu insanlar bu filmleri çektikten sonra hayatlarına nasıl devam ediyorlar diye merak ettiğim de oldu. Homofobik toplum heryerde var. Olmasan rol bile yapsan öyle sayılırsın. Filmini çekersen bir gün izlemek isterim.

0|0
    0|0
    • Gay'im. Ben hiç rastladım yerli bir gay temalı kısa filme.

• Yerli olduğunu söylemedim ki, yabancı paylaşıyorlar. Benim için tercihin önemli değil insanız sonuçta

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir sürü küfür yersin sosyal medyada eger gay değilsen bile gay sanarlar. Bu arada gay may onlarda günlük bizim gibi yiyip içiyolar yani

0|0
    0|0
  • Turkiyede hos karsilanmaz hatta belkide izlenmez izlensede agir elestiriden baska birsey olmaz. Sen bunu 🌈 adina birseyler yapmak istiyorsan yap tabiki. Birsey olmasa bile yaptim dersin ☺ denemeden birsey goremezsen birseyde kaybetmezsin :) hatta cok fazla birseye gerek yok kendi imkanlarinla bir kamerayla kisa film tarzinda cekip atabilirsin 😊

0|0
    0|0
  • Toplumu s*ktiret. Oynamak istiyorsan oyna. İnsanlar her zaman konuşur insanlar memnun kalmazlar hiçbir şekilde umursama.

0|0
    0|0
  • Boşa kürek çekmiş olursun.

0|0
    0|0
  • denemeye değer, şöyle düşün bu şekilde bu şekilde aşılacak bu tabu

0|0
    0|0
  • Kısa film gibi bir şey mi?

0|0
    0|0
  • Yolda gezerken yuhhh diye bağırırlar kadın gibi davranırlar heralde :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben de eşcinselim uzun metrajlı düşünüyordum... tabi fırsat devamı gelmedi imkan dA olmayınca kaldı öyle lakin hayalerimde biridir seneryo ve oyunculuk konusunda yardım ederim oyuncluk eğtimi aldım ve kısa flimlerdede oynadım bazılarında mutfak kısmında yer aldım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bro gerek yok be kelebek belgeseli felan yap lût kavmini aç bir oku

0|0
    0|0
  • bu toplum ıcın bosa kurek cekmıs olursun.
    sen onlara takılma dıledıgını yap ben arkandayım ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...