En sevdiğin alkollü içecek?

Sorum kızlara ve erkeklere. En sevdiğin alkollü içecek hangisi? Lütfen alkol kullanmayanlar ve laf salatası yapacaklar yazmasın. Benim bira ve vodka, hatta bira+vodka :D

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• vodka vişne

0|1
    0|0
    • ya vodkayıda bizden başka bişeyle karıştırıp içen yok, içen de limonla içer, greyfurtla içer, tuz la içer filan falan

• Ayrıca erikle hacım, papaz eriği şöyle ekşi olacak kütür kütür mmmmm :)

• :)) agzının tadınıda bılıyorsun:)

Kızlar Ne Diyor 10

• valla öğrenci çoğu zaman biraya mahkum fiyat+performans bakımından malumunuz :) en sevdiğim bira Heineken.

Onun dışında meyveli şarap severim. Özellikle vincent şirincenin vişne ve karadut şaraplarını.

Kokteyllerden de en sevdiğim apple margarita ve apple mojito :)

0|1
    0|0
    • Aynen yaa, hatta kafaya koydum şarabı evde kendim yapıcam, bakalım ölürsem de atın ölümü arpadanyani

• ben de bilmiyorum ki :( nasıl likör yapılır falan diye google'da aratsan çıkar belki. meyve olarak karpuz suyu koyucan işte tek farkı o :)

• la dedin ya dayım yaptı diye, soruver işte dayına, zehirlenirim filan başıma iş açmayam, yazıktır bana lo

• cin tonik. sonra vodka-redbull

0|0
    0|0
  • Amaro ve Grappa .

0|1
    0|0
    • hmm tatlı içkiler değil mi sanırım öyle

• Sanırım ondan verdiler o zaman bize erkeklik yaptık o gün ama maymun olcaktık italyayı çok sevdim ben

• Süper bir yerdir :)

• zubrowka

0|0
    0|0
    • Üfff, ben adını bile söyleyemiyorum sen içiyorsun, birde en sevdiğin içki yanii :P

• ...Şarap...

1|0
    0|0
  • hani şu yazını allah okuyo bil yani ...mehdi nerelerdesin

0|0
    3|1
  • rakı ve tekila

0|0
    0|0
  • jager

0|0
    0|0
  • jack danıels ve şarap

0|0
    0|0
  • Bira severim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tek başıma viski, Dışarıda rakı.

0|0
    0|0
  • eğer ayak üstü iki muhabbet çevrilecekse bira, veya votka+soda+limon

yok demlenecekse alkollerin şaho içeceklerin padişahı rakı (mümkünse tekirdağ altın seri)

kokteyl vari birşey ise ve tatlı birşeyler istiyorsam gin-fizz

biraz sert bir kokteyl olacaksa sweta, goygoy

yok direk dibe vurmak istiyorsam Absinthe

0|0
    0|0
    • iyi de kanka ben neden sevemedim şu rakıyı bir anlamadım gitti.

• herkesin damak tadı farklıdır. kimsi tatlı sever kimisi acı. büyük ihtimalle anason sevmediğin için sevmemişsindir rakıyı. tabi rakıyı içerken sofranda zayıfsa buda bir etken. herneyse herkes herşeyi sevecek diye birşey yok. bana sorarsan sevdiğin şeyleri içmeye devam et sevmediklerine pek dokunma. sonuçta bu meredi keyif almak için içiyoruz.

• bira-vodka-kırmızı şarap-tekila-bacardi-viski bu sıralama değişebilir şekerli olmadıkça içkiyi severim. Ama içmiyorum artık en son ne zaman içtim acaba?

0|0
    0|0
  • Ben biracıyım

0|0
    0|0
  • Aslında çok içmem ayda yılda bir rakı içerim yerine göre

0|0
    0|0
  • Alkol sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • Eyvallah, alkol sevmediğine göre, sevdiğin bir alkollü içecek de yoktur sanırım. Doğru mu tahmin etmişim :)

• Hocam bak napalım biliyon mu? sen gel bir hafta bende kal, seni bir eğitime alayım, mezun olduğunda, keşin önde gideni olmazsan, bende bu işi bırakırım :D

• Ha ha :) Olur sorun yok :)

• jack danıels .

0|0
    0|0
  • Bira

0|0
    0|0
  • Vodka.

0|0
    0|0
Yükleniyor...