Yurtdışına çıkanlar,en çok hanği ülkeyi ve neyini begendiniz,begenmediğiniz yönleri neler?

Yurtdışına çıkanlar,en çok hanği ülkeyi ve neyini begendiniz,begenmediğiniz yönleri neler?yemekleri,dogası,tarihi yerleri,dikkatinizi çeken neler,

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• kanada /montreal güzel bir şehir. fazla bir tarihi yok yemeklere gelince her şeyi bulabilirsiniz.

Almanya /dusseldorf,Aachen,köln,bonn gezmek için fena değil biraları güzel. ayrıca soslu tavukları güzel oluyor onun dışında yemek biraz sıkıntılı. pek güzel yemekleri yok. domuzdan tiksiniyorsanız (ki leş gibi kokuyor domuz eti) büyük ihtimalle içiniz dışınız tavuk olacak (türk lokantalarındada domuz bulunuyor). halkı genelde kibar fakat metro ve tren istasyonlar çok kötü it kopuk orada ve çok pis.

Hollanda/Amsterdam malum ot mot ne ararsan var. onun dışında herşeyin müzesi var biraz pahalı fakat güzel

Belçika/brüksel içlerinde en çok sevdiğim şehir. küçük ama hoş. wafflelarıyla meşur fakat modadaki wafflelar daha güzel :D onun dışında Dalerium ve Kwag diye biraları var onlarda gayet iyi. yemek konusunda ekstra olacak birşeyleri yok bunun dışında Atomium, Minieurope ve antika arabalar müzesi gezilmesi gereken yerler. ayrıca dalış bröveniz varsa NEMO-33 dünyanın en derin havuzu burada dalış yapabilirsiniz.

iş yemeğe gelirse türkiyedeki lezzetleri bulamazsınız bu ülkelerde. hatta mutfakları çok fakir. ayrıca bulaşık yıkama alışkanlıkları bizimkinden biraz farklı bir leğene doldururlar deterjanlı suyu öteki leğenede duru su bir deterjanlı suya daldırır sonra duru suya kurular koyarlar. bu arada suyu filanda değiştirmezler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ukraynaya gittim yemeklerini beğenmedm,yunanistana da gittim orasının yemekleri güzeldi daha çok eğlendim hatta dikkatimi çekmişti .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çoğunluklaavrupada italyaya gittim italya bir başkadır benim için..Mutfağı ve kadınlarına diyecek söz yok zaten..Hemen hemen bütün şehirlerini gezdim Vatikanı gezdim floransa en sevdiğim şehridir 1500 lerin ünlü kitabı hükümdarın yazarı machıavellinin doğduğu şehirdir..Şehir hala orta çağ avrupasını andırıyor..

Fransanın parisi hoşuma gitmedi..Eskiye yönelik tarihe yönelik fazla bişey bulamazsın görsele hitap etmek için bir sürü ampülün elektriğin aydınlandığı ama ruhu olmayan şehirdir ki bir zamanlar paris topraklarında ren geyikleri otluyordu..Otlak ankarayı nasıl başkent yaptıysak parisde bu yani..

Fasın casablancası da çok romantik bir şehirdir tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Doğu avrupaya gitmeyin. TVlerdeki anlatıldığı gibi değil. Rezalet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...