Türk Müzik Sektörü...

Eskiden ''Sevemedim kara gözlüm''ler,''Elbet bir gün buluşacağız''lar vardı.Zamanımızda ''Yatcaz,kalkcaz'' diye şarkı çıkar oldu.Bir sektör ancak bu kadar zavallılaşabilir.Sizce bu zavallılaşmanın nedeni ne?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• insanlar zavallılaştığı için şarkılarda zavallılaştı

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayat bluesla başlar, pop ile sona erer.

1|0
    0|0
  • Sözlerin bayağılaşması, insanların kaş yapayım derken gözü katre katre mahvetmesi ,neyse söylencek çok şey var bir 'şey demiyorum artık ..

0|1
    0|0
  • muzik cesitlidir. o zavalli dedigin sarki ile ciftler lap dancein nirvanasini yapiyor.

0|0
    0|0
    • Müziğe ne zaman zavallılık,kalitesizlik kategorileri eklendi?Çeşit vardır tamam ama kaliteli müzik evrenseldir.Metal müziği dinlemezsin ama kulak varsa anlarsın kaliteli olup olmadığını.

Erkekler Ne Diyor 5

• Şimdi istatistik bilimi yanıltıcı olabilir ile konuya girelim. Misal baktığın yere göre yorum yapabilirsin. Örneğin istatistiklere göre su içen herkes ölüyor, su zararli diyebilirsin. Aynı şeyi kalitesiz müziğe bakarak, eskiden eyiydi, şimdi çok kötü demek de mümkün.

Senin geçmişte hatırladığın o şarkılar zaten kaliteli olan şarkılar. Kalitesiz olanlar elendi ve hatırlanmıyor. Bundan yirmi yıl sonra da bunlar hatirlanmayacak.

Zamanında popüler olan şeylerden cok azi kaliteliydi (Beatles gibi). Dandik popüler şeyler hizla tukenip bitecek. Eskiyi övecegiz diye günümüzde kaliteli müzik yapan insanlarin hakkını yemeyelim.

0|1
    0|0
    • eskiden daha fazlaydı o zaman kaliteli müzik yapan adam şu ana oranla.Bir elin parmaklarını geçmiyor artık.

• Duygu ve düşüncelerimizin yapaylaşması diyorum

0|1
    0|0
  • Kültürel yozlaşma

0|0
    0|0
  • yükselen hormonlar. artık kimse uzun aşk istemiyor :(( yat kalk hop bitti. arz talepten pop da oraya hitap etmeye başladı :////

0|0
    0|0
  • internet ortamı, artık kimse albüm almıyor bir yoldan indirip dinliyorsun

mp3 e çevirme programları vs.

şimdi albüm çıkaranlar çoğu kez zarar ediyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...