Kitap okuyor musunuz?

Okuyorsanız ne tür kitaplar okursunuz?

Okul arkadaşlarımdan yola çıkarsam gerçekten çok az insan kitap okuyor ki onlar da genelde edebi değeri olmayan şeyleri tercih ediyor.

Meslis'te Oscar Wilde'a "O kim ya" denmesi ülkemizin kitap okuma profilini oldukça iyi özetliyor bence :)

0|0
20|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çok okurum genelde bilim araştırma

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Teori ve klasikleri severim. Kimisi çok okuyorum diyor ama okudukları hep popüler saçmasapan romanlar oluyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 19

• Okuyorum. Ancak henüz klasikleri okuyacak zamanda değilim galiba. Pek ısınamıyorum, ya da ısınacagım kitaptan başlayamadım...

0|0
    0|0
    • Klasiklerin bazıları çok ağır oluyor, uygun bir kitaptan başlayınca o ağırlık azalıyor. Dorian Gray'in Portresi benim klasikleri başlamamı sağlayan kitap olmuştu, öneririm :)

• Peki. Bakacağım, teşekkürler :)

• Hayır

0|0
    0|0
  • okurum

1|0
    0|0
  • Okuyorum

1|0
    0|0
  • Bilim kurgu okuyorum

0|0
    0|0
    • Fütürist klasikleri öneririm sana.

• Epey okurum

0|0
    0|0
  • Okurum. 5 saatte 400 küsür sayfalık kitabı bitirmişliğim vardır. Daha çok yaşanmış hikayeleri okumayı seviyorum. Birinin hayata karşı verdiği mücadeleleri, yürüdüğü engebeli yolları, karşılaştığı iyi kötü herşeye ortak olmayı severim. Bunun dışında ise polisiye, gerilim kitapları okumayı severim.

0|0
    0|0
  • Ben okuyorum şu an ki bitmek üzere olan Kürk Mantolu Madonna ve güzel bir kitap sevdim sürükleyici ve şöyle düşün insan aslında sevdiği şeyleri okumalı edebi ya da değil önemli olan ona mutluluk vermesi okuduğu kitabın onu mutlu etmesi bence.

0|0
    0|0
    • Sabahattin Ali'nin tüm eserleri mükemmel bence ama bana ağır geliyor. Yazarın üslubunu beğendiysen İçimizdeki Şeytan'ı da okumalısın. :)

• Bilmem zaten ilk kez okuyorum o da sürükleyiciyse bir ara onu da okuyabilirim :)

• çok fazla okuyorum ilerde evimin bir duvarını tamamen kaplıycak kadar çok siyasi-sosyal-popüler hepsini okuyorum en son erkek dublajını okudum

0|0
    0|0
  • Her kitabı okurum

0|0
    0|0
  • Eh iste okumaya çalışıyorum ayrıca Türk yazarları beğenmiyorum ve çoğu kişiye sıkıcı gelen klasikleri daha çok seviyorum şu an Charles Dickens in Büyük Umutlarını okuyorum güzel bir kitaba benziyor:)

0|0
    0|0
  • Rus , Alman , İngiliz, Fransız, Türk edebiyatından birçok yazarı okudum, okuyorum da. Güncel kitapları takip ediyorum, klasikleri de dönem dönem okuyorum. Bir yazar bir tür ayıramam çünkü benim yaşamım kütüphanede geçiyor.

0|0
    0|0
  • Polisiye ağırlıklı okurum

0|0
    0|0
  • Polisiye gerilim

0|0
    0|0
  • Haftanın 4 5 günü okuyorum fix. Ne bulursam okurum sardığı sürece

0|0
    0|0
  • Dini kitaplar