Resimle aranız nasıl? Sever misiniz resim yapmayı veya yapar mısınız?

Ben çok severim resim yapmayı ha yapamayınca istediğim olmayınca hevesim kaçıyor o ayrı ama bırakmıyorum :D Günlük tutmanın bir diğer tarafı da resim çizmektir :D

Güncellemeler:
Bu kadar olumsuz bakmayın yahu :D
:D :D :D :D

1|1
20|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben de resim çiziyorum, çok seviyorum ve çizemeyince benim de hevesim kaçıyor ^_^ Sakin kafaya çizersen daha iyi sonuçlar alıyorsun. Herkes der ya 'kafa dağıtmak içi resim çizilir' diye. Yok öyle bir şey. Resim çizmen için kafanın sakin olması gerekiyor asıl.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kotu aram yok.

1|1
    0|0
  • Resimleri severim ama çizemem kanka

1|0
    0|0
  • Önceden ufak tefek karikatürist çizimler yapardım şu an hiç yapmıyorum.

1|0
    0|0
    • Oo bayılırım öyle çizimlere eğer çizebiliyorsan güzel bence bırakma devam etmelisin :)

• Teşekkür ederim. :)

• Rica ederim :)

• Resim yapma yeteneğim yok

1|0
    0|0
  • Beceremem

1|0
    0|0
  • amatör olarak karakalem resim yapmaya çalışıyorum :)

1|0
    0|0
    • varsa alabiliriz örnek :D

• Ufak mı ne ufağı :D orada bahçedeyiz çiçekleri çiziyoruz

• evet baya ufaksın aynı orta okul çocuğu gibi :D bula bula çizecek çiçek mi buldun.. ha bir oğlan yokmuydu oralarda birini tutsaydında onun resmini çizseydin :D :D

• Resim çizemem ama güzel fotoğraf çekerim.

1|0
    0|0
  • Çok severim eski yeteneğim olsa deli gibi yapıcam da şimdi sadece cin ali çizebiliyorum :P

1|0
    0|0
  • Çok iyi yaparım çok da güzel yaparım

1|0
    0|0
  • Çöp adam çizerim anca.

1|0
    0|0
  • istediğin olmayınca diye bir şey yok. sadece optik yanılsamalar vardır. bu ışık kırılmalarını hayalinde canlandırabilirsen her şey kendi perspektif duruşunu illa bulacaktır. yoksa bir picasso, dali nasıl var olabilirdi...

1|0
    0|0
    • İstediğim derken öyle değil. Örneğin canlı model çizimi diyelim. Ölçü alarak çiziyorum ama bir bakıyorum uzaktan olmamış yani şura veya burası yamuk olmuş yani böyle şeyler hevesimi kırmıyor değil ama önemli olan bırakmamak :D

• Teşekkür ederim :)

• rica ederim

• Çok güzel çizerim :D

2|0
    0|0
  • aramız bozuk :)

1|0
    0|0
  • Öğrenim hayatım boyunca bütün resim ödevlerimi annem yapmıştır diyeyim gerisini sen anla😄

1|0
    0|0
  • Resimle arama bayağı iyidir hep çizerim ben ;)

1|0
    0|0
  • Okulda yapardım

1|0
    0|0
  • Mimarım ondan elim yatkındır söylemesi ayıptır 😂

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ressamım.. ama bayadır çizmiyorum eğitimimi tamamlakla meşgulum çok zamanı olmuyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...