Tiyatroya gider misiniz ?

Hiç gitmeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim ...

Buradan bilgi alıp güzel bir seçimle başlangıç yapabilirsiniz..

link

Bir de anket ekleyelim :)

• Hiç gitmedim
    14% (6)17% (5)15% (11)Oy Ver
  • Bir kere gittim baydı dahada gitmem
    14% (6)31% (9)21% (15)Oy Ver
  • Gidicem ama zaman bulamıyorum
    30% (13)21% (6)26% (19)Oy Ver
  • Düzenli olarak giderim
    21% (9)17% (5)19% (14)Oy Ver
  • Sen götürürsen giderim bak :P
    21% (9)14% (4)19% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Götürücem ben sizi :D
10 kişi hazırlansın pm ile bana ulaşsın sözüm söz :)))

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• ayda en az 1kere gidiyorum aksilik cikmazsa.. en son 1 hafta once korku oyunu izlemeye gittim.. tirstim vallah... korku filmleri beni korkutamaz genelde ama tiyatro etkiledi.. anlayin iste ne demek istiyorum.. :)

0|1
    0|0
    • en son hangi oyunlara gittiniz? ben 9 yıldır tiyatroya gitmedim.. çok olmuş

Kızlar Ne Diyor 10

• Düzenli olmasa da ayda bir-iki kez giderim.

Tiyatroda çok farklı bir deneyim sunan Dot Tiyatrosunun oyunlarını bilhassa kaçırmamaya çalışırım. Onun linkini de ben vereyim: link

0|2
    0|0
    • Brgün cevahirde karşılaşırız umarım :) ozaman ben sana tiyatro boyunca sorarım nickinin yanındaki ampul ne ayak diye :)

• Sümeyye Sultan Vakası'ndan sonra, Devlet Tiyatroları'nın kapatılması bile konuşuluyor.

Kültürümün Bakanı/mantarı sayın Ertuğrul Güney şaka gibi bile değil, küfür gibi beyanat veriyor. Devlet Tiyatrosu'ndan ziyade çeşitli tiyatro topluluklarını tercih ederdim ama doya doya gidelim bari...

• Bir kere gitmiştim ilkokul 4.sınıftayken.

Bir daha da gitmedim.bilmiyorum neden gitmedim,gitmek isterim aslında işte ben öyle :)

0|0
    0|0
  • En son kardeşimin başrol oynadığı "Deli Aklı" ve "Tanrı" oyunlarına gittim Yeditepe Üniversitesi'nde. Tiyatro samimidir, iyidir. Sinema gibi uzak değildir. Hemen reaksiyon alınır, sıcaktır.

0|0
    0|0
  • Bulunduğum şehirde Tiyatro yok, olsa da nadiren geliyor.

Ayda birkaç defa yakın bir şehre Tiyatro, Konser, opera izlemeye giderim. Memleketime gittiğimde haftada bir gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben en son gecen ay gittim çanakkele sehitlerini anlatan bi tiyatroydu cok begendim tavsiye ederim gitmeyen varsa gitsin izlesin :))

0|0
    0|0
  • Çok oldu gitmeyeli soruyu görünce eksikliğini fena halde hissettim.

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • önceden sık giderdim

0|0
    0|0
  • Nadiren.

0|0
    0|0
  • o kadar ilgim yok derinden ilgilenmem ama biri teklif ederse giderim merakdan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Düzenli olarak her hafta sonu tiyatroya giderim. Çevremdeki arkadaşlarım tiyatro sevmediği için her defasında yanlız gitmek zorunda kalıyorum bu kötü bişey işte :(

0|0
    0|0
  • En son testosteron adlı oyuna gittim; biraz provokatif ve eğlenceli olsun, kesin gitmenin yolunu bulurum.

0|0
    0|0
  • küçüklüğümde kül kedisinin tiyatrosuna gitmiştim.

bir de lisede gittim o kadar sonuçta ben tek gitmeyi sevmiyorum sinema tiyatro hani karşımda benimle gidelim diyecek birisi olsa giderim en azından güzel vakit geçirmiş olurum

0|0
    0|0
  • tiyatro bence her zaman gidilmeli çünkü hem stres atılır hemde kültürümüz genişler :)

0|0
    0|0
  • bilet + yemek mi senden :D

0|0
    0|0
  • hayatımda bir kez gittim onda da uyuya kaldım

0|0
    0|0
  • Sinemadan çok daha keyif verici olduğunu düşünüyorum. Gidilmeli.

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak giderim

0|0
    0|0
Yükleniyor...