Annemin Yarası Filmini İzlediniz Mi?

Mart ayında vizyondaydı izlemiştim ve çok beğenmiştim :D Şimdilerde yabancı ülkelere satılıyor karşıma çıktı KS de sormazsam kendimi eksik hissederdim. İzlemeyen varsa ölmeden önce izlesin. Ağladım sonunda evet öyle garipsemeyin kalbime dokandı.

Konusu Bosna Savaşı esnasında zarar gören bir ailenin geçmişten gelen, kendilerinin bile unuttuğu bir sırrın hayatlarını alt üst etmesi. Aynı zamanda Priyedor'da Sırp'ları kapsayan karakterler de başrollerde mevcut. Belgrad'da çekilmiş ve gerçekten kaliteli mekanlara, görsellere sahip.

Oyuncu kadrosuna gelince;
Meryem Uzerli; Sırp askeri Borislav'ın güzeller güzeli karısı Marija. Yanlış yapımcı ve yanlış senaryo ile itici hale getirilen kadını unutun, kraliçe rolünde Hürrem Sultan'ı da. Bambaşka bir karakter olmuş Marija ve Meryem Uzerli çok uyum sağlamış karakterine. Çok güzel kadın, ama filmde çok daha güzel kadın, oyunculuğuna bakamadım pek kendisine bakmaktan.

Ozan Güven; Borislav'ı uzun süredir beklemiş gibi :)

Bora Akkaş; Esas çocuk olan genç yeteneğimiz, başarılıydı gerçekten.

Okan Yalabık; Herzaman ki gibi, uyumlu bir oyunculuk.

Belçim Bilgin; Tepki alsa da bence sırıtmıyordu, gayet uyumluydu rolüyle.

Fav karakterlerim: Marija <3 Borislav hayalini kurduğum, izleyince özendiğim mükemmel bir ilişkileri vardı
Filmin hayatınıza bir şeyler katacağına eminim
Bonus olarak film bana Meryem Uzerli'yi de kattı birazdan kahvemi yudumlarken keyifle Valide Sultan'ın kuyusunu kazmasını izliycem

üüyle işte

0|1
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Evet izledim, fena değildi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İzleyeceğim tşikkürler 😊

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 3 kez gittim :D Film hem huzur veriyor hem dram. Hem ağladım hem güldüm öyle her şeyden barındıran bir film. Mekanların kalitesinin yanında müzikleri de çok güzeldi.

0|1
    0|0
  • Listeye ekledim, teşekkürler.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...