Henüz tecrübesizim nasıl olmuş?

Renkli çizimde yeniyim, tecrübem yok. Renkleri düzenlemeye çalışıyorum, nasıl olmuş? Henüz tecrübesizim nasıl olmuş?

0|0
17|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çalıştıkça, profesyonel destek aldıkça daha iyi bir düzeye gelebilir. Yeteneğinizi geliştirebilirsiniz bence.

1|0
    0|0
    • Yorumumu okuyup en iyi görüş olarak değerlendirdiğiniz için size teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

• :O çok Teşekkür ederim :')

• Rica ederim, çok teşekkür ederim. Resme ilgi duyuyorum. Arkas Sanat Galerisinde Osman Hamdi "nin Kaplumbağa Terbiyecisi portresini gördüm, muhteşemdi.

En İyi Kız Görüşü

• tecrübesiz birine göre muhteşem yeteneklisin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Gayet güzel :)

1|0
    0|0
  • Devam et

1|0
    0|0
  • Gerçekçi olmuş

1|0
    0|0
  • Emeğinize sağlık. Sizi eleştirebilmek için sizden daha iyi olmam gerekiyor diye düşünüyorum. Fakat benden daha iyi olduğunuz kesin. Tebrikler.

1|0
    0|0
  • Çok güzel..:)

1|0
    0|0
  • Aferin giz

1|0
    0|0
  • On numara😉

1|0
    0|0
  • Çok başarılı

1|0
    0|0
  • Eline sağlık bence çok güzel, özellikle yeni başlayan için.

1|0
    0|0
  • başarılı buldum

1|0
    0|0
  • güzel

1|0
    0|0
  • güzell

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• iyi güzel

1|0
    0|0
  • Vaaov! 😱

1|0
    0|0
  • Benim göz bu 😄

1|0
    0|0
  • Harika

1|0
    0|0
  • Benimde ilgim var ama nasıl başlayacağımı bilmiyorum 😟 bu arada çok iyi

1|0
    0|0
    • İnternette bununla ilgili birçok Video var. İstersen kitap da önerebilirim. Önce (çizgi alıştırması yapıldıktan Sonra) basit nesnelerle başlayıp nesneleri geometrik şekilde görmeyi öğrenmen gerek. Tabi yanında ölçü alman da gerekicek. Kısaca ilgin varsa mutlaka değerlendir. Ülkemizin sanatçılara ihtiyacı var #_#

• Bildiğimiz Faber'in suyla karıştırılabilir olanlardan. Kuru çizip de fırçayla sulandırırsın ya onlardan işte. Sadece kağıdın yapısı farklı. Önerebileceğim En güzel kitap "Çizimin Sıraları 1" çizimle ilgili bilgileri En başından sırasıyla anlatıyor.

• Tamam teşekkürler

• İyi olmuş

1|0
    0|0
  • Resim yeteneğim olsun çok isterdim. Bunları görünce özeniyorum😊

1|0
    0|0
  • Güzel😊 devam et

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş

1|0
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • kız kaşlarını yeni aldirmis,)

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş.

1|0
    0|0
  • bence gayet iyi özel bir kalem kullandınmı

1|0
    0|0
    • Çok isterim ama maalesef şu an için imkanım yok. Kalemler Faber'in 24 'lük, suyla karıştırılabilir olanlardan.

• Bravo

1|0
    0|0
  • bir şey sorucam bunları normal kuru boyayla mı çizdin çünkü parlak bir şey var

1|0
    0|0
    • Parlak olmasının sebebi kağıdın yüzeyi. Kalemlerim; Faber'in suyla karıştırılabilir serisinden. Özel bişey değil yani.

• kirpikler gerçek gibi duruyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...