En son hangi kitabı okudunuz? Ne sıklıkla kitap bitirirsiniz?

En son hangi kitabı okudunuz? Ne sıklıkla kitap bitirirsiniz?
En son hangi kitabı okudunuz? Ne sıklıkla kitap bitirirsiniz? En beğendiğiniz tür nedir?

0|0
20|2

En İyi Kız Görüşü

• şu an elimde Nihat Gür'ün Nikahta Keramet adlı kitabı var onu okuyorum. Yarısına geldim bile.

Bu kitap bitince Sarah Jio'nun Bungolow adlı kitabını okumaya başlayacağım. Bu kitap son kitabıdır tavsiye ederim güzel bir anlatım dili var.

3.bp.blogspot.com/.../...dan+sonra+%25281%2529.jpg

0|0
    0|0
    • Bungalow yazlık bir roman felan mı araştırmadım ama

• Evet bende olumlu görüşler aldım hep o sebeple satın aldım seti ama fırsat bulamadım okumak için :)

• EİG için teşekkür ederim 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Tarihe acayip merakım var en sonda moskova merasimini tazelemesi açısından ikinciye okudum ve sırada 3 ciltlik lozan hezimet mi zaferi var kendimizi azda olsa geliştirmeye çalışıyoruz ışte

0|0
    0|0
    • İnsanın tarihini bilmesi gerek ben çok fazla tarihe ilgi duymam ama ara ara tarihi kitaplar da okurum

• Hala da çarpıtılmaya devam eden

• Aslında bazı şeyler gün yüzüne çıktı ama yinede asilsiz şeylere inanan insan çok yakın tarih koca bir kup gibidir bunu yere çevirmişler ve puanda çay basligiyla dökülenler toplamaya çalışıyorlardı bu bile bazılarına çok ağır geliyor

Kızlar Ne Diyor 19

• Benim huzunlu irispilarim di kitabin adi. ayda 3 tane falan okurum

0|0
    0|0
  • En son öznur yıldırımın yabancı şahmeran kitabını okudum sonra leylayı okudum sonra kahraman tazeoğlunun aşkla kalı bitirdim şimdide goethe genç werther 'ın acılarını okumaya başladım 1ya da 2 hafta geçti sanırsam kitap okumayı seviyorum 1 günde kitap bitirdiğimi bile biliyorum.

0|0
    0|0
  • Telepatiyi okudum cok guzel ama biraz karisik

0|0
    0|0
  • İnkar

0|0
    0|0
  • En son okuduğum kitap Fyodor Dostoyevski'nin Yeraltından Notlar kitabıydı. Dün bitirdim ve yarın yeni kitap almayı düşünüyorum. Ay'da 3/4 kitap okuyorum.

0|0
    0|0
  • Tanri yanilgisi adli kitabi okudum. Okumayi severim ama bayadir okumuyorum. Kitabim bitti ve ne alacagima karar veremedim. Sevdigim turler ise bilimsel bilgi iceren ve romanlar ozellikle ask romanlari. Bana kitap onerebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Distopya severim klasikleri severim. Yeni yeni tarihe sarmaya başladım.
    Cioran-Çürümenin kitabı son okuduğum

1|0
    0|0
  • beklediğim sendin-amor towles okuyorum.

0|0
    0|0
    • Sıkıcı olduğundan bahsetmişler, nasıl peki?

• Beğenerek okuyorsan sorun yok, sonuçta ilgisini çekmeyen kitabı okumaz insan

• Kıyıya vuran hayatlar.
    En geç bir haftada bitiyor.
    Aşk romanları seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Davranışsal psikoloji uzerine bir kitap

0|0
    0|0
    • Psikolojik kitaplar mı seversin

• Hangi alanda?
      Eger benim alanımda ise bol bol akademik kaynak söyleyebilirim
      Popüler kitapları sevmiyorum
      Kabak çiçeği gibi geliyor bana
      Eger iyi bir kitap bulmak istiyorsaniz saaflara gidin
      Dil biliyorsanız ileri derece de
      Daha da güzel olur sizin için

• teşekkür ederim :)

• risale okuyorum bitmedi

0|0
    0|0
  • İhsak alaton luzumlu adam.

0|0
    0|0
  • Elimin altında kitabım eksik olmaz. En son Içimizdeki Şeytan'ı bitirdim ve şu anda Psiko-Analist' i okuyorum. Genelde gizem dolu, polisiye, psikopatça romanlar okumayı severim.

0|0
    0|0
    • Kaiken i okudun mu peki polisiye deyince merak ettim :) içimizdeki şeytan a yeni başladım bende

• Yazarın Şeytan Yemini kitabını okumuştum ve bayağı sürükleyiciydi. Kaiken ini de listeme ekliyorum fırsat bulursam okuyacağım.

• Oku oku bende okurum yakında umarım :)

• Anlaşma-Elle Kennedy 😊cok güzel bir kitaptı.

0|0
    0|0
    • Konusu ne peki :)

• Olabilir zevk meselesi , zevkler ve renkler farklıdır diye boşuna dememişler.😊

• Aynen ama kızlar daha çok senin tarzını seviyor :)

• Jeff Abbott Panik

0|0
    0|0
  • Beyaz diş

0|0
    0|0
  • Daha çok wattpad den okuyorum

0|0
    0|0
  • Genc Werther'in Acilari.
    Su seyahatlar bitse, gocebe hayati yasiyorum resmen.:/

0|0
    0|0
  • dün gece okudum asudenın kıtabını yarısındayım :)

0|0
    0|0
    • Aşk romanları mı yazıyor?

• Yani aşk romanları genelde ilgimi çekmiyor çünkü garip geliyor, romantik komedi tarzı filmler izlerim bazen güzel olabiliyor. Edebi eserleri ve konusunu beğendiğim kitapları okuyorum. Bazende troll kitapları okuyorum :D

• troll kıtabı ne demek anlayamadım senı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Ortalama kitap okurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...