Çok okuyan mı bilir Çok gezen mi?

Merhaba arkadaşlar Benim münazaram var fakat Nasıl konuşacağımı bilmiyorum. Düşüncelerinizi yazmanızı Yardımlarınızı bekliyorum. "Çok Okuyan mı Bilir"i Desteklicem

Güncellemeler:
"Çok Okuyan mı Bilir" İçin yapılacak münazara konuşması lazım

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok okuyan bilir nedeni de benim görüşümce şudur ki: Çok gezen Bir Çok bilgiyi duyarak öğrenecektir ve duyduklarının bir çoğu yanlış bilgi olacaktır bu sebepten dolayı Çok Okuyan Doğru Bilgiye ulaşabilecegi için Çok Okuyan Bilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok gezen bilir

0|0
    0|0
  • Çok gezen bilir

0|0
    0|0
  • Okumayı çok sevsemde çok gezen bilir.

0|0
    0|0
  • çok ggezennn

0|0
    0|0
  • Çok gezen.

0|0
    0|0
  • Çok gezen

0|0
    0|0
  • Çok gezen

0|0
    0|0
  • hiç ayrım yapmayalım gezerken bol bol kitap okuyalım her ikisini de yapan çok bilir ekstra zeka şart

0|0
    0|0
  • cok kazik yiyen 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Çok okuyan daha çok bilir. Çünkü öğrenmek istediğin her yeri gezemezsin.

0|0
    0|0
  • çok gezen canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok okuyan daha çok bilgiye ulaşabilir ama çok gezen o bilgilere daha çok sahiplenir. Sahi senin yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Beyni olan bilir kardeş :) okuyupta diplama peşindeyse ölene kadar okusa adam olmaz, dilediği kadar gezip karı kız peşinde ise ondan da bir pok olmaz :D Beyin olcak zeka olcak ahlak olcak efendi olcak bak işte o herif çok bilir.

0|0
    0|0
  • Lafta okuyan fakat ben aksine gezen diye düşünüyorum beyin yazıları okumaktan daha çok görsel şeyleri daha çabuk hatırlar ve unutma olasılığı düşüktür.

0|0
    0|0
  • Çok araştıran.

0|0
    0|0
  • gezmekle bilinse eşekler alim olur okumakla öğrenilir bilinir okudum öğrendim biliyorum saygı duyun çekemiyorsanız kendinize anten taktırın

0|0
    0|0
  • çok okuyup çok gezen.

0|0
    0|0
  • Adamına Göre Değişir Gezende Bilir Okuyanda Ama Adam Eşekse bir seveyim Olmaz

0|0
    0|0
  • lisede bile tartışmıyorlar artık bunu

0|0
    0|0
  • ikisini de yapan

0|0
    0|0
  • çok okuyan kitapları iyi bilir, çok gezen yerleri iyi bilir, çok s*çan tuvaletleri iyi bilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...