Masallar ve çizgi filmlerde neden hep iyiler kazanır?

Çocukluğum boyunca hep bir isteletor, hemanı sağlam bir pataklasın diye seyrettim. Gargamel o kadar emeğinin karşılığını alamadı. Hele o kedinin çektikleri...

Sanki hayatta hep iyiler kazanıyormuş gibi küçükken bize bunları empoze ediyorlar, Sonra vay efenm niye hayal kırıklığına uğruyoruz...

Sizin de bir masal ya da çizgi filmde kötülere üzüldüğünüz oldu mu? :)

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• Tom'a hep çok üzülürdüm yazık ne çekti be :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Neden canım mesela Bugs Bunny'yi ele alalım. Evet belki kötü karakter ama net olarak iyi denebilecek bir karakter de değil. Ama hep de o kazanırdı. Kurnazdı, yeri gelince düzenbazdı, yeri geldiğinde iyinin tarafındaydı ama çoğu zaman sadece kendi çıkarını düşünürdü. Gerçek hayatın çok ötesinde bir karakter değil bence. Çok var Bugs Bunny gibi insanlar gerçek hayatta da.

0|2
    0|0
  • "hele o kedinin çektikleri.." =) cidden,kediler hep çekti. silvester,tom...başka varmıydı hatırlamıyorum

1|1
    0|0
  • insanları iyi olmaya özendirmek için.bakın iyi olacaksanız kazanıcaksınız felan.iyilik bile çıkarlaysa kim iyi olsun ya neyse:)

0|1
    0|0
  • daha o yaşta 'kötü olursa kazançlı çıkacağı' mesajı vermemek için

0|1
    0|0
  • Tom and Jerry de yazik kedicike uzulurdum :)

1|1
    0|0
  • Tom ve jerry,Tweety ve Sylvester,Road Runner ve devekuşunun birbirlerini yemelerine bayılırdım :D

1|1
    0|0
  • en garibi, zavallısı azman. sen hem kötü büyücünün altında calıs, hem eline hicbir sey gecemesin, hem de iyiler kazansın. gargamel hic olmazsa patrondu. cık cık.

0|1
    0|0
  • gercekte hep kotuler kazandigi icin:D bu bir tur teselli,insanlarin bunun gercekte de olduguna inanmalarini saglamak amacli yapilan birsey

0|1
    0|0
  • Sen o masal ve çizgi filmlerin gerçek sonlarını okumadın galiba :)

0|1
    0|0
  • İnsanlara ve çocuklara iyilik aşılamak için :P

0|1
    0|0
  • Hayir olmadi iyi olan sabreder ve herzaman kazanir ..

0|1
    0|0
  • Cocuklara iyiligi asilayacagiz mantigi.

0|1
    0|0
  • bitane boyle bir cizgi film vardi. ( baslangic cok guzel oldu kesin anlamissindir simdi o cizgifilmi ) haha:D boyle bip biipp yapip kosan bir kus vardi onu kovalayan bisey vardi sey boyle yaa ronal rood muydu neydi of ya inanamiyorum anlatamadim bu ne? gidiyorum ben :( orda kusu kovalayan tilkimiydi neydi ona cok hirslaniyordum. yakalayamadikca sinirlerim bozuluyordu diyecektim ama anlatamadimkiii :((

1|0
    0|0
  • bence beze asıl kazığı kötüleri çirkin silüet, iyileri güzel silüet ile göstererek yaptılar.

0|0
    0|0
  • Kandırıyorlar bizi işte.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gargamel ve bugs bunnyi avlamak isteyen adam beni hep hüzünlendirmiştir ikiside kazanmalıydı ama duydumki tavşanın beynini dağıtmış sonunda..içten içe bir mutluluk falan hadi gargamel ha gayret

0|1
    0|0
    • ben de gördüm o fotoğrafı. bir de road runneri kovalayan tilki gusül abdesti alıyordu :D

• road runner adamım ya bip bip vıınnnn:/

• yav arkadaş bende iyilerin heryerde kaybetmesinden şikayetçiyim ya sürekli kaçıyolar ya düşmanı yakalasalarda öldürmüyolar adalete tesim ediyolar sonra yine kaçıyor yine yakalıyor bitmiyor bu döngü...

0|1
    0|0
  • Şirinler örnek iyi bir çocuk olursan Şirinleri bile görürsün dediler asla göremedim çocukluğumu yediler :D

0|1
    0|0
  • tweety ve mip mip diyen deve kuşlu çizgi filmleri hiç sevmezdim :/ ah sylvester ah çakal :( acme şirketi Allah belanı versin.

0|1
    0|0
  • cok gicik oldgum bir durumdur her zaman iyilerin kazanmasi..hep derim gargamel bir sirin yemezse anlami yok bu isin..haydi gargemel go go

0|1
    0|0
  • Gerçek hayatta kötüler kazansın diye.

0|1
    0|0
  • çocuklar büyüyünce belki iyi insanlar olurlar die bence :)

0|1
    0|0
  • çocukların gerçeği görene kadar mutlu olabilmesi için

0|1
    0|0
  • O şerefsiz jerry'i hiç sevmiyodum zaten Tom'a çok üzülüyordum :D

0|1
    0|0
    • kedi kedi olalı böyle işkence görmedi ya :) yazıktır günahtır jsgfjashgf

• Jeryy'e laf yok ahaha :D

• Kedinin gördüğü işkenceden bu yana moralim çok bozuk :D Jerry çok üç kağıtçı hep üç kağıtçılar kazanıyo zaten :D

• ben hep kötülerin kazanmasını istedim.

0|1
    1|0
Yükleniyor...