Film önerir misiniz?

Öncelikle güzel olduğunu düşündüğünüz bütün türlerdeki bütün filmlere açığım... ama bunların haricinde zindan adasını izleyip ters köşe film aramayan, 21 blackjack'ten sonra kumarhaneli film düşüncesiyle ağzından salya akmayan ve whoam i'dan sonra hackerlı film diye haykırmayan yoktur... bu filmlere benzeyen, aynı tadı alabileceğim öneriler gelirse de çok sevinirim... şimdiden teşekkürler

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• 0|0
    0|0
  • güzel bir üslubun var. vanilla sky.

0|0
    0|0
  • Bilmiyom valla 😄 filmlerle aram yok ama yıldızlar arasında diye bir film var indirdim izlicem diye iyi bişeye benziyordu bilim kurgu

0|0
    0|0
    • doğru karar.. fazla bekletmeden izle derim. insanda evren hakkında ilgi uyandıran, hayal gücünü geliştirip zihni düşündürerek zorlayan bir film

• Yalnız bende filmden anlıyomuşum şaka maka hshshhs
      Yıldızlar, marslı, gravity indirdim prometusu tvde izlemiştim doğru yoldayım demek 😄

• Çok sağol ben seni yazdım film dilenirim arada

• Ocean's serisini izle kadrosu çok sağlam ve eğlencelidir de sonra momento limitless inception city of god sin city Don Jon the godfather. .. gidiyor arşiv bol telefondan ancak bunları diyebilirim 😀

0|0
    0|0
  • Snatch.

0|0
    0|0
  • tedavi ters senaryo

0|0
    0|0
  • Gladiator
    60 saniye
    Esaretin bedeli
    Yesil yol
    Kadavra
    Telefon klubesi

0|0
    0|0
  • Who'Im

0|0
    0|0
  • Good Bye Lenin

0|0
    0|0
  • zincirsizi seyret

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• No Escape (Başladığı ilk dakikadan son dakikaya kadar gerileceksin...)
    The Hateful Eight ( Tarantino filmi yorum yapmak ne haddime)

0|0
    0|0
  • zamana karşı izle
    ya da Aamir khanın filmlerini izle

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...