Gerçekten çok korkunç bir film önerebilecek varmı?

çok çok çok korkunç olsun:D paranormal activity dabbe semum musallat bunlar fıs:D

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 5

• ben hicbir korku filmini kacirmayan biriyim bugune dek beni korkutabilen film.olmamisti . ta ki yemi gelen el cin filmini.izleyene kadar . yillardir korku sinemasi takipcisiyim ben boyle korktugumu hatirlamiyorum , japonyadan gelen.ozel.bir sistem kullanilmis goruntude , dehsete dusmeni saglayan sey oymus . gercekten cok korkunc. gitmeden once iki kere dusun . yuzlerce korku filmi izledim , bu yapilmis en kaliteli korku filmi.Eger vaktin varsa hazir oynuyorken git kacirma.

0|0
    0|0
    • geçen pazartesi gdicektikde sevgilimle seansı kaçıırdık.benimde aklımda kesnlıkle izliyicem onu ama şuan pcden izlyebilecğim birşey lazım.malum o henüz internetye düşmedi

• dusunuyorum onermek icin ama o filmden sonra oburleri sitcom gibi geliyolar :D

• korkunç bir film yok kardeşim hepsi aynı he degişik psikopat tarzı filmler istersen vereyim bir kaç örnek

0|0
    0|0
    • zaten güzel oldugu için degil farklı oldugu için önerdim sana bilinenlerin dısında hep aynı senaryo biliyosun sende.

• biliyorum canım biliyorum

• uuuuu yani izlediğinde böyle tepkiler vermek istiyorsun izlee,

link

0|0
    0|0
  • kara büyü iyidir

0|0
    0|1
  • Cannibal Holocaust iyidir.Ben etkisinden kurtulamamıştım.50 küsur ülkede yasaklanmış zamanında..

0|0
    0|0
Yükleniyor...