Gay Temalı Bir Kısa Filmde Oynamak İstiyorum, Ne Dersiniz Farkındalık Uyandırır Mı?

Hem senaryosunu yazıp hem de başrol oyuncusu olarak yer almak istiyorum. Amacım gay'lerle ilgili önyargılari yıkmak ve gay haklarıyla ilgili farkındalık uyandırmak. Ne dersiniz, işe yarar mı, yoksa boşuna mı emek vermiş olurum?

Güncellemeler:
Cinsellik içermeyen, duygusal agirlikli bir gay filmi olsun istiyorum.
Uzun metrajlı bir film de olabilir. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Zaten kısa filmler yapılıyorki yinede yap belki daha farklı birşey düşünüyorsundur. Bitirince banada at :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eşcinsellerden nefret ediyorum. Alayınız gelse ön yargımı yıkamazsınız

1|1
    0|0
    • bu nasıl bir nefrettir ya sana naptılar

• Napıyoruz da dunyanizi kirletiyoruz cok merak ediyorum. Ülkedeki bunca haksızlık, bunca adaletsizlik dünyanızi kirletmiyor da kimseye zararı olmayan iki gay'in birbirlerine duydukları sevgi mi dünyanızi kirletiyor? Acıyorum sizin gibilere.

• onlarda kirletiyor eşcinsellerde

• bu konuda biz bilinçlenmek istemiyoruz sen filmi hollandada falan çek işe yarasın burda boşa gider

0|0
    0|0
  • Işe yarar çok iyi bir duşünce kesinlikle yapmalisin
    Ve gerizekali gibi escinseler hakkinda kotu yorum yapanlarida allah belasini versin

0|0
    0|0
  • Basrol olma

0|0
    0|0
  • Uyandirir

0|0
    0|0
  • Ülkemin ahlaki yapısını bozmaya farkındalık mı diyorsun sen?

0|1
    0|0
    • Ne gibi?

• Ortada kesinlikle cahilce bir yorum yok sadece senin kuyruk acın var önceki yorumlara bak istersen kim kime yobaz demiş. "Kumda oyna da çöp batmasın."

• İnsan kınadığı başına gelmeden ölmezmiş. Çok dindarsın ya bunu da biliyorsundur sanırım. Bu arada bu ulkeyi senin gibi zihniyetler kirletiyor ve aşağıya çekiyor. Senin gibiler ülkedeki haksızlıklar karsisinda dut yemiş bülbüle dönerler ama mesele kimseye zararı dokunmayan gay'ler olunca aslan kesilirler.

Erkekler Ne Diyor 17

• merhaba kardeşim seneryo konusunda olsun oyunculuk konusunda olsun yardım ederim... evren devang facebook adresim profilde bu foto var ekle istersen konuşalım yazdığım bir seneryo var ama o uzun metraj düşünüyorum senin fikirine de destek olabilirim

0|0
    0|0
    • Sağol kardeşim ama benim zihnimde bir kısa hikayem var. Onu senaryolastirmam lazım sadece.

• yardım edebilirim konuşalım istersen mesaj atabilirsin

• Ülkede ki gaylar olarak. Bu işin serbest olduğu ülkelere vatandaşlık başvurusu yapsanız önyargıyı yıkmaktan milyon kat daha olası olur. Boşuna emek çekme yani. Kardeşim gay olsa silerim. Evladım olsa silerim.
    Hangi önyargıyı yıkacaksın filmle şimdi sen?

0|0
    0|0
  • Araştır diyeceğim de ülkemizde zor almanya da bir tık daha özgür filmlerde oynabilirsin

0|0
    0|0
  • Hollanda ve İtalya da çek belli bir kesimi topar farkındalık yaratırsın ama Türkiye de homofobikler tarafından çok sevileceksin hatta o kadar sevileceksin ki sokak ortasında seni bağırlarına basacaklarından adım gibi eminim :) Zaten homofobikler seni bağırlarına bastıktan sonra sende kendini baya farklı hissedeceksin

0|0
    0|0
    • Niye, seni çok mu kistirdilar, oradan mmı biliyorsun?

• sana herhangi bir şeyi kanıtlama gibi bir vurgu yapmadım algı sorunun var herhalde !

• Yav he he

• yemişim duygusunu götten başka ne derdi olacak gay birinin?

0|0
    0|0
    • Niye, senin vajinadan başka derdin yok mu?

• Sapık olduğunu söylemene gerek yoktu, çok belli zaten 😂 Sen şimdi siyasette muhafazakârlığın egemen olmasından cesaret alıp böyle ağzına geleni söylüyorsun ama yarın öbür gün rüzgar tersine döndüğünde sen ve senin gibi surungenler kaçacak delik arayacak. Neyse senin gibi birine çok bile yazdim. Sana cehaletinle mutluluklar ☺

• cehaletmiş muhafzakar iktidar mış? Benim parti ideolojim bile yok. Sana tavsiyem Özgecan Münevver gibi cinyetleri içten hissederek yaz. Polis kayıtları ortada. Böyle normal yollardan daha çok kazanırsın

• Sevişme sahnelerinde arada yastık olacak mı?

0|0
    0|0
    • Gay filmi olunca illa sevişme sahnesi mi olması gerekiyor?

• Lezbiyen desem aklına gelecek ilk şey iki kadının sevişmesi olur birbirimizi kandırmayalım.

• Pes!

• Gidipte trans gibi oynamaz azıcık sanatsal yanını ortaya koyarsan neden olmasın.

0|0
    0|0
    • Yok ya ne transı, onların da varlığına saygım var ama ben maskülen bir gay'im.

• Trans gibi derken onların bir çoğu reklam yapmayı ve aykırı yaşamayı sever.
      Yani kolay değildir sanat icra etmek.

• Dünyayı kurtarmazsın ama mutlu olacaksan yap tabi

0|0
    0|0
  • cek ve oyna.

ama insanlarin onyargisini degistiremezsin.

0|0
    0|0
  • Delikanlilik namina bir filmde oynamani tavsiye ederim o daha cok farkindalik uyandirir. Gunumuzde delikanli daha az...

0|0
    0|0
  • Valla yolda kıvırtan bir erkek görsem direk saldırırım erkek olun olum travestiliğe özenmeyin annesinin güzel kızı :)

0|0
    0|0
    • Ahahaha gel bide bunları yüzüme söyle :)
      Siz değilmisiniz medeniyet adı altında gavatlık eden bide erkeklik yapma bana etek giydiririm sana dicem ama hoşuna gider mutlu olursun :)

• Anca burdan konuşursun topitop

• bir güzel kardeşim olacağma tipszliğmle gurur duydum

• Olabilir gayfendi :)

0|0
    0|0
  • benıde oynatt

0|0
    0|0
  • hadi ordan Delii !!

0|0
    0|0
  • Eminim işe yarayacaktır.

0|0
    0|0
  • canım ülkem ne hale gelmiş :( tek derdimiz içimizdeki iyi çocuklar olmuş haberimiz yok yap kardeş sende yap belki daha da mezhebi genişler bu milletin !

0|0
    0|0
  • Erotik mi asdf ibnelik zor

0|0
    0|0
    • Asıl i. b. ne sensin. Gay diyince aklına direkt erotizm mi geliyor?

Yükleniyor...