Merak ediyorum da?

Neden insanlarda kitap okuma kıtlığı var? Neyi cazip gelmiyor size? Huzur veren , kendinizi başka alemlerde , başka kisiliklerde yaşatan ve karşılık beklemeden mutlu eden birşey nasıl sevilemez? Sahiden merak ediyorum?

1|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hiç kitap okumayan ya da okumamış bir insan kitap okuma'nın zevkini nereden bilsin ki?

1|0
    0|0
    • Duyguların en dibine kadar yaşadıgı yerdir kitaplar. Bir bakarsin , senin bile kendine anlatamadigin seyleri okurken bulursun kendini. Bundan mahrum kalan insanlara gercekten uzuluyorum...

Erkekler Ne Diyor 9

• Kitap okumak çok güzel tabikide. Ne zamandır okumuyorum.. Yaygın olup bulaşıcı bir hastalık misali yayılması gereken insanı geliştiren güzel bir sanatsal hobi.. TVyle kafayı yedik :)
    66.media.tumblr.com/.../...dePsL1u8e4fso1_1280.jpg

1|0
    0|0
  • Otobüste ve ya metroda kesin okurum eve gelene kadar bir saat ve ya daha fazla yolum oluyor cok vaktim geçiyor mutlaka alıyorum yanıma kitabımı.

1|0
    0|0
    • Onerebilecegin gerilim , polisiye , psikolojik türden kitaplar var mi?

• En azından güzel kokuyomuş der 1 sefer okur sanırım :/

1|0
    0|0
  • Sosyal medyayı kapat da kitap oku hadi :D

1|0
    0|0
  • 35 yıl sonra ölüp gideceğim. Zaman kaybı.

0|0
    0|0
  • TELEVİZYON buna en büyük engel millet ağzından salyalar akarak sürekli televizyon izleyip bir de tabi saçma yarışmalar diziler falan kitap akıllarına gelmiyor ama her zaman da derler kitap okumak çok önemli değil diye ama ellerine bile almazlar

0|0
    0|0
    • Ne var anlamiyorum ki zaten su tv programlarinda. Evde kalip abuk subuk evlilik programlarini izleyeceklerine , yahu 20 sayfa açıp okusalar ne olur yani? Ne olur..

• Sevmeme değil tatmama hali... eee tattırmak ta sana düşüyor bir okur olarak

0|0
    0|0
  • valla bende metroda okuyanları görünce kıl oluyorum cok boş geliyor bana lafa gelince hayal dünyası degil burası

0|0
    0|0
  • şiir kitabı okumak lazım ufkunu açar bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Katılıyorum aynen canım

1|0
    0|0
  • Ben okuyanlardanım

1|0
    0|0
  • tembeller işte

1|0
    0|0
  • Ben seviyorum.

1|0
    0|0
  • Çalışma hayatının yorucu olması çocuk ve ev işide eklenince zaman kalmıyor kalan zamanıda kitap yerine dışarda vakit geçirmek istiyor insan

0|0
    0|0
Yükleniyor...