Yazar olmak istiyorum

merhaba arkadaşlar uzun süredir yazıyorum ve yazılarımı okuyan herkesten olumlu yorumlar alıyorum.

ben artık bu işi daha profesyonel bir şekilde yapmak istiyorum

bunun için ne yapmalıyım

Güncellemeler:
arkadaşlar yazdığım uzun bir roman yok ben denemeler yazıyorum ve makale... onun için önce dergi veya uygun gazetelerle görüşmem lazım sanırım. kesinlikle ücret beklentim falan da yok rtv mezunuyum çalışıyorum da ama nasıl iletişime geçebilirim dergi veya gazeteyle

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni açılan yayın evlerine yazdıklarını götür

Önce telefonda ya da yüz yüze

Dosya fortmatını öğren

her yayın evi farklı fotmatta dosya ister

mesela 12 punto çift satır aralığı

Ayrıca flash bellekte ya da cd de dosya halinde istiyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yazdıklarını bir yayınevine götür bakalım. veyahutda ondan önce yaratıcı yazarlık kursları var. onlara gidip sonrasında bu işlerin nasıl olacağıyla ilgili bilgiler edinebilirsin.

0|0
    0|0
  • yazdıklarını yayın evine değil netten yazarlar ile tanış mesaj at daha sonra yayın evine götürürsün önce bilgi edin

0|0
    0|0
  • gazete ve dergılerın adreslerını bulmayı denedın mı ?

0|0
    0|0
    • geri dönen olur mu sence?

• gıdıp yuzyuze konusrsan çok daha ıyı olur ve yazdıklarına guvenıyosan vede kendını ıma ederken çok ıddalı konusursan donmelerının oranı çok yuksektr

• daha cok okuman gerekiyor bence

0|0
    0|0
  • nereye yazıyorsunuz bu yazıları ?

0|0
    0|0
  • Ne tür şeyler yazıyorsun ?

0|0
    0|0
    • bazen gündem, bazen hayat... bazen insan

• www.gonullumuhabir / merve ayyıldız (köşe yazarları bölümünde) incele istersn yazılarımı...

• Telden gidiyorum. Yazıyı kopyalayıp Msj olarak atarsan daha iyi olur

Kızlar Ne Diyor 1

• ne yapman gerektiğini bilemem ama sonuna kadar hayallerini takip et sakın unutma eğer yaşlandığında pişman olmak istemiyorsan yolun sonuna kadar hayallerini takip et ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...