Kulaktan dolma bilgilerle hiç sevmediğiniz bir şarkıcı var mı?

Ben hiç görmediğim halde, çok kaprisli ve insanlarla iyi geçinemez dedikleri için Ziynet Sali'yi sevmiyorum :D 3-5 kişiden duyunca gerçekmiş algısı oluşuyor. Aslında o 3-5 kişi de başka 3-5 kişiden duydu :D Sonuç olarak sevmiyorum.

Bu parçası da kıpır kıpır ama sevmediğim için dinlemiyorum. Alın siz dinleyin :D

2|0
26|14

En İyi Kız Görüşü

• Başka birinden duydum diye kimseyi sevmemezlik yapmam ama hür irademle sevmediğim sanatçılar var mesela bir Hülya olsun bir efendime söyleyeyim Hande olsun, Serdar olsun, Ahmet Kaya, Mahsun..
    Bissürü 😁
    Ama bir sürü şey duymama rağmen Koray ı hala seviyorum mesela ❤

1|1
    0|0
    • Ne olmuş ki Koray'a? Kimse sevmiyor 😂

• Valla ben o adamı sen seviyorsun diye seviyordum. 😂

• Hala seviyorum. Umrumda değil ki 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Ziynet hojdur bre 😂

Ben özgür irademle Hülya Avşar, Hande Yener.. bu tip gereksizleri sevmiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Serdar Ortaç
    Ece seçkin 😕😕

0|1
    0|0
  • koray avcı

fazlasıyla ukala olduğunu duydum bende

0|1
    0|0
  • özcan denizi sevmiyorum..

0|1
    0|0
  • Hande yeneri sevmem :D

0|1
    0|0
  • Düşündüm de.. Yok. 😄

0|1
    0|0
  • Kulaktan dolma bilgilere gelmeden önce kalitesiz müzikleriyle sevmememe sebep olan pek çok şarkıcı var. Türk popcular büyük çoğunluğunu oluşturuyor.

0|1
    0|0
    • Sevdiklerin yeterli mi peki?
      Anladığım kadarıyla Türk Pop sevmiyorsun :D

• Katılıyorum Türk müzik sanatçısı yok denecek kadar az. Şarkıcı çok. Müziklerin % de 90 ını dıp tıs dıp tıss ın oluşturduğu bir sanat demiycem ama acaip bir oluşumdur Türk popu. Zaten Türk pop sevenlerin çoğu aslında muzik değil şarkı sevdiğinin farkında değil. İnsanların pek çoğu da müzikle şarkıyı birbirinden ayıracak kapasiteye sahip değil maalesef artık ülke kültüründen mi neyse...

• Seda Sayan 😶

1|1
    0|0
  • Hani gitarla calip soyleyen son zamanlarda meshur sakalli bir cocuk var ya onu sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Bu nasıl önyargı diycem ama bende azisi dinlemiyorum mesela eski kliplerinin iğretiliğinden dolayı 😅

0|1
    0|0
    • Yunan şarkıcı mı? :D

• Aslında homofobik değilim ama bu adam bir tuhaf yani gerçekten bu sıra biraz erkeğe benZedi ama yetmiyor yargımı yıkmaya 😅

• Ben homofobiğim sevmem 😂😂

• Murat boz var 😂

0|1
    0|0
  • Koray avcı hakkında çok kötü şeyler duydum

0|1
    0|0
  • Demet Akalın

0|1
    0|0
  • Yazar var. Sarah Jio. Hiç okumadım ama nefret ediyorum İğreniyorum önyargı da değil. Kendimce sebeplerim var.

0|1
    0|0
  • Pek kulak asmam sanatçıya saygım var sanatından ötürü

0|1
    0|0
  • Tuba büyüküstün ve ziynet sali. Tuba buyukustunu severdim guzel kadin bence ama kişiliği duydugum kadarıyla pek sevilcek biri degilmis

0|1
    0|0
  • Seda Sayan ve Koray Avcı 😱

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Hadise hande yener

0|1
    0|0
  • Ziyneti bende sevmiyorum ama benim nedenim var, x factor yarışmasından dolayı

0|1
    0|0
  • Ayy şimdi bende sevmiyorum pisss

0|1
    0|0
  • hiç takip ettiğim sanatçı olmadı. sassaeng liğide fan olmayı da seven biri değilim.

0|1
    0|0
  • Demet akalın var bir türlü kanım kaynamadı. Sanki onunda umrundaydı😛

0|1
    0|0
  • Hayır yok ceyces.

0|1
    0|0
  • Demet Akalın

0|1
    0|0
  • Yok ben sarkiya bakarim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Demet Akalın. Sevmiyorum ama elektronik ortamdaki şarkılar güzel. Altını çiziyorum elektronik, canlı değil. :D

0|1
    0|0
  • Kulak nasil doluyor anlamis degilim😱😱 Etrafimizda zaten oyle insanlardan cok var. Hayir yok.

0|1
    0|0
  • Son zamanlarda en çok Koray Avcı için böyle spekülasyonlar yapılıyor ama ben sesini, şarkılarını beğeniyorum.

Sevmediğim biri ise aklıma gelmedi şimdi yaa :) Her söylenene pek kulak asmadığımdan olsa gerek :D

0|1
    0|0
  • Sevmediğin için dinlemiyorsan, İlk nasıl dinledin.

0|1
    0|0
  • Yok yahu, dinlerim sevmediysem sevmem. Şarkıcıdan banane bana şarkısı alzım :D

0|1
    0|0
  • Deniz Sekiyi sevmem

0|1
    0|0
  • var knk

0|1
    0|0
  • Araştırmayı tercih ederim

0|1
    0|0
  • Sanatçıları, futbolcuları sevmiyorum.