En iyi sekilde nasil inglizce ögrenebilirim, fikri olan varmi?

En iyi sekilde nasil inglizce ögrenebilirim, fikri olan varmi?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Amerikaya ingiltereye giderek en iyi sekilde öğrenirsin. Mecbur kaldığında insan neleri öğreniyor tahmin edemezsin. beyin buna göre calısıyor galiba..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 sene yurt dışı

0|0
    0|0
  • Eğer İstanbul da isen Wall Street Institute yi öneririm. Ders saatlerini sen ayarlıyorsun ve öğretmenleri yabancı. Tabi birazcıkta pahalı.

0|0
    0|0
  • kurs falan gerekli seviyen düşükse.

ama en geliştiren şey; altyazılı diziler. seri oldukları için filmlerden daha etkili. karakterlerin diksiyonuna kadar alışınca hele otomatik anlamaya başlıyorsun.

0|0
    0|0
  • Bir dönem yurt dışında yaşayarak.

0|0
    0|0
  • eee bu cok kolay sadeceingilizce konusturan ve herseyı ıngılızce olan kurslar var go go go :)

heee bundan daha ıyısı de yabancı ülkeye tasınmak orda sıkıyosa ögrenme yöntemi var :D

0|0
    0|0
  • livemocha diye bir site var pek çok dilde eğitim var orda belli bir seviyeye yere kadr ücretsiz çok güzel ben memnunum

0|0
    0|0
  • Bakırköyde çok kral kurslar var . Git derim

0|0
    0|0
  • ben igilizce ögretmeniyim sana ücretsiz ögretebilirim da :) vallah kötü bir niyetim yok da :)

0|0
    0|0
  • yurtdışına çık bir sevgili bul.dil dile değmeden dil öğrenilmez

1|0
    0|0
  • Kitap oku bol bol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yurtdışına çıkılarak eğer öyle bir şey yapamasan bile kurslara giderek alt yazılı filmler izleyerek yabancı müzikler dinleyerek öğrenebilrsin .Evde ingilizce konuşup egzersiz yaparak öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • Muzik ve chatten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...