Bakan kızın cebıne para sokuyor

kız dıyorkı kanserım ılecım yurt dışından gelıor getırmıyor ulkemız bakanlık, bakan daha kızın cebıne para sokuyor kız da al paranı... şeklınde ıade ettı kız haksızmı şımdı?_

0|0
96

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide kız haklı ! Az önce izledim haberi deli oldum yahu ! Sırf millete göstermelik olsun diye camiye girip namaz kılacağına 5 dk oturup kızın derdini dinlese daha çok sevap kazanır. Resmen dilenci muamelesi yapmış kıza cebine para sıkıştırmış Allah bilir 100-200 tl bişeydir. Yazık ya cidden yazık nasılda duygusuzlar kız göz yaşları içinde çaresizim diyor adam hala geçiştirmeye çalışıyor . Cidden yazık.

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• O haberi okudum bakanın tutumu tek kelimeyle rezil... Al paranı, kapa çeneni der gibi tavırlar. Böylesini de hala seçiyorlar ya hakikaten pes.

1|1
    0|0
  • belkide adama hastayim deyince o anda ihtiyaci var verim dedi. yani simdiki millet 100 lirayida begenmez oldu. bu kadar asiri tepkiye gerek yok. adamin ne niyetle verdigini bilmioruz. hemen yargiliorlar insani.

0|0
    0|1
  • Bozulmuş bakan çok fena ama.Kızda ağır söylemiş hiç çaresizliği tatmamışsınız siz diye haklı kesinlikle çok zoruna gitmiş üzüldüm valla kızcağıza.

1|1
    0|0
  • birisi takla attırmaya çalışır birisi para verir neye göre seçiyolar acaba bu bakanları?

1|1
    0|0
  • kız gururlu davrandıda bakanında kötü bir niyeti yoktu bence yardım etmek istedi ama o hasta piskolojisiyle fazla tepki verdi . bana verebilir o parayı bakan sıkıntı olmaz

0|1
    2|2
    • bunlar sıyası karıyer çızer planlı bıle olabılecek durumlar

• fakır yoktur:) başkasının malını onun yerıne yemış ınsan olduğu ıçın bazı ınsanlar fakır durumuna düşer

• aynen öyle ben mi seçtim sanki banane . tabikide alırım parayı hiçde gocunmam .

• Bence bu konuyu bu kadar abartmaya hic luzum yok, bakan yalnis anlasildi. Elbet duseltir hatasini.

0|0
    0|2
  • o parayı alıp...

1|1
    0|0
  • kiz hakli kesinlikle... o parayi o bakanin bir yerine monte etmek istiyorum !

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O parayı rulo yapıp iade etmek lazımdı. Herkesi makarnacı sanıyor bunlar.

1|2
    0|0
  • ben öyle bakanın taa

1|2
    0|0
  • kız çok güzel yapmış

1|2
    0|0
  • Kızı dinlemedi ki. Bunlar her yanına yaklaşanı dilenci sanıyor. Halka değer verdikleri yok ki . 2 dk ayır bir dinle ne diyor diye.Bunların korumaları yanlarında para, oyuncak gibi şeylerle geziyor. Göz boyamak için para çocuklara oyuncak dağıtıyorlar.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kiz hakli bakan kizi başindan savmak için dilenci muamelesi yapti resmen ayni şey kendi ailesinden birinin başina gelse ne yapardi acaba?

0|0
    0|0
  • Her elini uzatana güvenme köpekler bile pati veriyor :)

0|0
    0|0
    • Yanls soruya cevap vermşm kz hakli tabi o parayi o verenin munasip bir tarafina iade etmek lzm

Yükleniyor...