Çok isteyipte gidemediğiniz yerler neler?

bir arkadaş toplantısı olabilir , bir sinema filmi olabilir , bir şehir olabilir , çok sevdiğiniz birinin düğünü olabilir. herhangi bişey sizin o an orda olmak istediğiniz ama olamadığınız...

cannabiis

sevdalıbestekar

neoist

farklıfrekans

gülxx

için :((((

0|0
10|28

En İyi Erkek Görüşü

• sen asma suratını nolursun kardeşim

bu hafta özellikle senin için gelcez :)

tabi ana tema olarak sende orada olacaksın :)

o gün bende çok üzülmüştüm sen yoksun diye ama beklenen ana son 4 gün 12 saat falan kaldı dk sayıyom bak :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• amsterdam ve rotterdama gitmek istiyorum.. o saçma peynirleri üreten adamlara beyaz peynir ezine tulum kars kaşarı otlu peynir keçi ve koyun peynirleri götürmek ve orada da üretilmelerini sağlamak istiyorum.. zira bu kadar güzel peynir üretiyoruz dünyaya ulaştırma çabamız kaygımız sıfır ben böyle marketing aklına sahip firmaların kafasına turp sıkayım ya..

1|0
    0|0
    • ben holladada yasiyorum ve turk peyniri burada satiliyor zaten yani hayal kurmanin manasi yok :D bir akilli sen dgilsin :)

• yanlış anlamışsın.. türk peyniri oraya ithal ediliyor orada üretilmiyor.. ve oraya ithal edilenlerin de süper olduklarını sanmıyorum zira amerikadakiler epey rezalet durumdaydı.. ancak hollanda bu üretime başlarsa bunun ihracatını da yapar haliyle dünyaya yayılır demiştim.. umarım şimdi anlamışsındır..

• Kesinlikle önce İstanbul. Gezip görmek istediğim bir dünya yer var İstanbul'da. Bu kadar tarih kokan bir şehri mutlaka gezip görmek istiyorum. Programım falan da hazır :))

1|0
    0|0
  • sen asma suratını nolursun kardeşim

bu hafta özellikle senin için gelcez :)

tabi ana tema olarak sende orada olacaksın :)

o gün bende çok üzülmüştüm sen yoksun diye ama beklenen ana son 4 gün 12 saat falan kaldı dk sayıyom bak :))

1|1
    0|0
  • ben de gidecektim ama neoist geliyormuş dediler vazgeçtim :D

1|1
    0|0
  • "O" nun yanı... Saygılarımla kedicik...

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kült filmlerin bazılarını zamanında sinemada izleyemediğim için hayıflanıyorum mesela.

1|0
    0|0
  • :D

sende bizimle olacaksın. acele etmeyelim. aramızda olmayışına en çokta ben üzüldüm:(

1|1
    0|0
  • 2003 yılında Fifty Cent in olduğu Rock'n Coke Festivali Askerdim :S

1|0
    0|0
  • dünya turu

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • İskandinavya'yaki fiyortlara gitmeyi çok isteyipte gidemiyorum.

0|0
    0|0
  • Moscow ama yakında gidicem

0|0
    0|0
  • ebemin nişanına gidemiştim çok koymuştu bana:D

1|0
    1|0
  • Galiba NY olacak. Vize istedim alamadım. Tekrar başvuracağım.

0|0
    0|0
  • cennete gidesim var ama bilet tek yönlüymüş

birde hedefe varacagımın garantisi yokmus dediler :)))

0|0
    0|0
  • Yaşanacak yerdeyim Şükür İstanbul gibi bir yerde yaşıyorum bu yeter bana çok yer gördüm çünkü

0|0
    0|0
  • pattaya gidemedim bir türlü...

0|0
    0|0
  • Tropikal yagmur ormanlari :) hep merak etmisimdir o guzelim yerleri ve orada yasayan hayvanlari.

0|0
    0|0
  • geçmiş zamanlar...

0|0
    0|0
  • ben lüks barlara girmek istiyom ama damsız almıyoruz diyip kapıdan çeviriyolar

0|0
    0|0
  • bilmem canım istediği zaman istediğim yerde oldum .

0|0
    0|0
  • Bunların buluştuğunu sitede bilmeyen kalmadı..

0|0
    0|0
  • geneleve gitmek istiyorum hep merak etmişimdir

0|0
    0|0
  • İlk önce bacağa gördüm, sonra "Çok isteyip de..." kısmını gördüm. Tam kafa gidiyodu ki, sorunun devamını okudum...

0|0
    0|0
  • cennet. zaten gidemicem. çünkü yok öyle bir yer :(

0|0
    0|0
  • Birgün gelecek o gün oralarda olacağım.

1|0
    0|0
  • amerika

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...