Wattpad kitabımın okuyucusu çok az sizce neden?

Kitabım ın okuyucu sayısı çok az. Okuyan kişiler seviyor ve olay örgüsünün güzel olduğunu söylüyor ancak reklamını nasıl yapacağını inanın bilmiyorum. Kullanıcı adım NurKyncu kitabımın adı GRİ KAPŞONLU ADAM. Yardım ederseniz sevinirim. Öpüldünüz.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk hikayesi mi?

1|0
    0|0
    • İçinde aşkta var ama genel olarak Fantastik kurgu

• Her şey bir şanstır, wattpad'de olsa herhangi bir duvarda olsa; yazar yapabildiğinin en iyisini yapmalı ve kelimelerin bir araya gelerek oluşturduğu şeyin bir cümleden fazlası olduğu hissini verebilmelidir.

• Haklısınız

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü wattpad dandik bir yer kendisinden nefret ediyorum oradan ilgi beklemen bile saçma kendin yaz kendin oku wattpadde ilgi görmek için cinsel hikaye yazman lazım bir nevi çünkü gençlerin neredeyse hepsi kudurmuş durumda her an tatmin olmak istiyorlar güzelim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Onlarda giriş paragrafında illallah edip, bir bulantı, bir baş dönmesi yaşayıp, terk etmişlerdir. Genelde ezen ve ezilen ilişkisi ele alınıyor ne zamanki grinin elli tonundan esinlenmeyi bırakıp, mağrur, yakışıklı adam-mağdur ve masum kadın sıkan, bunaltan ilişkisinin dışında farklı konular işledin (iniz) o zaman beklenen ilgiyi görür.

0|0
    0|0
    • Grinin elli tonunu izlemedim bile. Ayrıca kitabın ortalarına doğru ezilen bir kadın yok bunu anlıyorsunuz. Kitap fantastik dediğim gibi aşk adına yazılmış bir şey değil.

• Bilmem neden?

1|0
    0|0
  • Iyi yazman lazım

1|0
    0|0
  • edebiyat yerlerde... :(

0|0
    0|0
  • Opulduk mu opersen okurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kitabın adı insanların ilgisini çekmeyi başarmalı.
    Gri kapşonlu adam deseler bana bende merak etmezdim.

1|0
    0|0
  • Giderek artar yaa, merak etme. Ben de kitap yazıyorum ve okuyucum 15.000 falan olduğunda kitabima instagram hesabi açıp, kitabimla ilgili videolar yaptım ve kitabım su an 43,300 ve fan Sayfam da var :)) biraz sabret, artacaktır ;)

1|0
    0|0
  • kesin dram yoktur yoksa bizim millet okurdu

1|0
    0|0
    • İnan okunsun diye dram bile yazdım araya :D

• Bak bu güzel tavsiyesi tesekkur ederim :)

• sorun diil 😎 bunu bildğinii düşünerek yazmıştım aslında ama neysee😋

Yükleniyor...