Hangisini secerdiniz?

Merhaba Arkadaslar

Bana Meslek secimimde yardim edermisiniz?

Siz elinizde bulunan Bölüm sefliginimi devam ettirirdiniz ya da hayalleriniz pesindenmi giderdiniz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• çok mutsuz falan değilsen bölüm şefliğinde devam et derim sana. iş bulmak artık kolay değil. hayal hayal diye tutturup boş da kalmak da var.

0|0
    0|0
    • biliyorum..ama bu is ben mahv ediyor..sagligim kötüye gidiyor..ilerde es ya da anne oldugumda pisman olmak istemiyorum..bakalim mevlam neyler neylerse güzel eyler..birde hayirsizsa zaten olmaz diye düsünüyorum..yani ne bilim yazdigim mektuplara olmusuz cevaplar gelir gibi

• Büro isi ariyorum hayirliys olur insallah..hem calisma saatleride iyi..buarada senin isin ne? ne okudun?

• inşaat bölümünü bitirdim. inşaatla ilgileniyorum...

• mimarlığı seç bence

0|0
    0|0
  • mantikli gelen isin pesinde ol

0|0
    0|0
    • haklisin :) bana mantikli gelen is severek yaptigim is..seninkisi ne?

• yok :) hayir niye yanlis anlimki? ben sadece duasini ettim :)

• burdakilerin isi belli olmuyoda neyse

senin isin nedir

• bence ideallerin peşinden koşmak mantıklı

0|0
    0|0
  • Hayallerimin peşinden..

0|0
    0|0
  • sevdiğin istediğin şeyin peşinden git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim yaptığımı yap.

Elindekini tut ve hayallerin için o meslekten yararlan..Maddi kaynak sağla mesela..

Hiçbir gelir olmadan çok zor hayallerin peşinde koşmak..

Ama koş..:)

0|0
    0|0
  • İleride ne ideal kalıyor ne de başka bir şey..Geçim sıkıntısı başlıyor o yüzden para nerede fazlaysa oraya git ki zaten idealine ulaşsan bile devamlı aynı işle olmak belli bir yerden sonra yine sıkıyor.

0|0
    0|0
    • gecim skintisi evliliktemi?

• Her şey için ya..Evlilikte olsun, istediklerini alamama olsun. O saatten sonra ideal kalmıyor, bir iş bulayım parası olsun yeter diye düşünüyorsun. Mesela bende istediğim alanı seçtim ama bir süre sonra bundan da sıkılıyorsun..İnsanoğlu maymun iştahlıdır, ideal falan yok yani.

• paranın peşinden .

0|0
    0|0
Yükleniyor...