Palto adam 2 olasılık üzerine olan kısa filmimize yorumlarınız nelerdir?

Bir kaç hatamız mevcut ama çekerken çok zorlandım. Çalışıp aynı zamanda okul okuduğum için sadece pazar günleri bu iş ile ilgilenebiliyorum yönetip yazıp kurgulayıp aynı zamanda oyuncu kısıtlığından dolayı ortaya böyle bir şey çıktı umarım eğlenirsiniz iyi seyirler.

2|3
14|5

En İyi Erkek Görüşü

• ha ha ha dostum filmin ikisi çıkmış haber bile vermedin ayıp ettin ben sana haber ver demiştim ama :) neyse bunuda çaldım haberin olsun :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ilkini de begenmistim. Gayet sanatsal

0|0
    0|0
  • iyi olmuş yaa

0|0
    0|0
  • Bir kere senin nickin trainspotting yaziya odaklanamam sorry

0|0
    0|0
  • devamını bekleriz ,

0|0
    0|0
  • Ilkinide izlemiştim onuda begendiydim :D
    Buda güzel
    Amaçsız ama sağlam beğendim bizimlesin :D 😂😂😂😂😂👏👏👏💆🐘🙋🐘👻🙈👀💃🙆🚬

#rr

0|0
    0|0
  • İlk filminide izlemiştim. Açıkçası ilke göre çok güzel olmuş. Kendini geliştirdiğin ve önerileri dikkate aldığın görülüyor çok güzel bu. Bu filmde gözüme takılan tek nokta ise kadının oyunculuğu oldu. Açıkçası o ana kadar gözümü kırpmadan izlerken birden filme karşı olan dikkatim dağıldı. Ama sende belirtmişsin oyuncu kısıtlılığı olduğunu. Yinede bulabildiğin müddet biraz daha ciddiden alanlarla devam et yola :) Çok güzel, devamını merakla bekliyorum. Eline emeğine sağlık.

0|0
    0|0
  • Ben beğendim, tebrikler

0|0
    0|0
  • Şu an izleyemem

0|0
    0|0
  • arkadaki sesin kelimeleri bazı yerde yutulur gibi ama iyi sanırım

0|0
    0|0
  • Güzel olmuşta amacını tam anlayamadım

0|0
    0|0
  • 2 daha iyiydi iyi olmuş ayrıca :D

0|0
    0|0
  • c2den mi yazayım numarandan mı?

0|0
    0|0
  • ilki daha iyiydi sanki bu bıraz sıkıcı olmuş bide azcık saçma olmuş gibi ama emegıne saglık :D

0|0
    0|0
  • Basarilaar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir ihtimal daha var oda aşkmı dersin olmalıydı ismi :) gayet başarılı olmuş tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Dostum Güzel olmuş gibi ama 2.37 deki sahnedeki bayan fazla role sabitlenememiş gibi geldi bana acaba türkiyede büyük bütceler ile hollywood tarzında filmler yapılabilirmi herzaman merak etmişimdir :D

0|0
    0|0
  • benjamin buttondan esinlenmişsin herhalde. Bu işlerin zorluğunu çokça çekmiş biri olarak gayet başarılı buldum

0|0
    0|0
  • 1ciyi izlemiştim bakalım 2 ye...

0|0
    0|0
Yükleniyor...