Sabah Uyanmadan Bir prenses sizi bir buseyle uyandırsa ve kahvaltınızı hazırlamış olsa ?

Beyaz atlı prens Sizi bir buseyle uyandırsa ve ellerinizden tutup sizi yataktan kaldırsa banyoya doğru götürse ve duş almanızı sağlasa havlunuzu tutsa, ve sonra sizi mis kokulu ballı yumurtalı peynirli sucuklu bir kahvaltıya buyursa ...

Sizinde var mı böyle istekleriniz hayalleriniz ?

Güncellemeler:
Soruya cevap veren erkeklerde cinsiyet seçimi yanlış sanki :) beyaz atlı prens havlunuzu tutacak değil ya

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Valla hiç böyle birşeyi hayal etmemiştim ama fena da olmazmış hani :D Eşinden kıyak bir jest olurdu :) Ama tabi ki her zaman değil, o zaman kesin sıkılırdım ben...

0|0
    0|0
    • En güzel şeyden bile hemen sıkıldığına göre...koç burcusunuz herhalde :)

• Hayır Aslan burcuyum :) Sıkılmaktan kasıt, hep kahvaltımı o hazırlasın istemem en çok ben hazırlayım o da ara sıra hazırlasın :)))

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır yok:) günaydın:)

0|0
    0|0
  • Kendim yaparim gerek yok

0|0
    0|0
  • Sabah uyandigimda gunaydin mutlulugum desin yeter dunyalar benim olur gerisi fasafiso

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hocam hayallerin oldukca enteresanmis beyaz atli prens falan. ben tutarim havlumu kendim

0|0
    0|0
  • mükemmel olurdu aybalam :)

0|0
    0|0
  • Valla hocam kahvaltı değil de havalarda güzelleşti kumsalda piknik keyfi ve yüzme fena olmazdı

0|0
    0|0
  • Bebekmi bakıyor o ya :)

Ama isterdim tabi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...