"Amenna"şarkısını söyledim nasıl olmuş?

Söz: Hasan Hüseyin Korkmazgil
Müzik: Ahmet Kaya

Aradan onlarca yıl geçmesine rağmen güncelde hala kendisini yaşatabilen ve yaşatacak olan eserlerdendir.. Direnmekle , barışla , kurtulmakla biz amenna..

Aslında çok önce paylaştığım birşeydi bu ama hem site sürekli üyeler açısından yenilendiği için hemde daha önce günün sorusu olmadığı için tekrardan paylaşma gereği duydum.. Yeni şeyler kaydedildikçe onlarda paylaşılacaktır.

Keyifli dinlemeler..

9|3
24|23

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Vayyy kardeşim 10 numara çalan da sensen yetenek çok büyük. Helal olsun. Dinlerken kelek bir sestir herhalde diye düşünmüştüm mükemmelliği karşısında şok oldum. Ahmet Kayanın ilk dönem sesine benziyor hakikaten sesin devamını dilerim

0|1
    0|0
    • Evet ben çalıp söylüyorum.. Kaya'nın ses yetkinliği çok başkadır ama andırdysa ne güzel.. Fazlaca severim Ahmet Kaya'yı.. Elime bağlama aldıran iki sanatçıdan biridir.. Aslında yeni değilim bir yıl önce paylaşmıştım bunu ilk hesapta ve daha sonra fazlaca paylaşım yaptım.. Çok teşekkür ederim..

• Ahmet Kayayı bende çok severim. Sesini. İlk defa dinledim çok beğendim yüreğine sağlık

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 22

Yükleniyor...