Sizde ölü yazarlarla dostluk kuranlardan mısınız?

Eskiye olan merak ve özlemden mi, orijinalligin tadini almak mi karar vermesi guc lakin kutuphanem "ölü yazarlar" in eserleri ile dolu.. Onlarin verdigi lezzet bambaska peki ya siz ne dusunuyorsunuz?Sizde ölü yazarlarla dostluk kuranlardan mısınız?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok dramatik bir yorum,
    evet örneğin ben de bir dostoyewski hayranıyım, sanki üniversite yıllarımı onunla beraber yaşamış gibiyim :)

1|0
    0|0
    • Hukuk ogrencisimiydiniz. Bir Raskolnikov havasi sezinledim) Umarim elinizi kana bulamamişsinizdir:)

• suç ve cezayı okumadım fakat İstanbul şehir tiyatrolarında izledim.15 seneyi geçti hala sahneler aklımdadır

• orda mısın?

Erkekler Ne Diyor 9

• Karamazov Kardeşler'in ikinci cildine geçmeden noktayı koydum "Dastayevski"ye. Hiç bir zaman bir Tolstoy olamamıştır benim için. Balzac'ın yanından bile geçememiştir.

On sayfa Zosima Dede'nin ölüsü kokar mı kokmaz mı, baktı kokmuyo, bizim oğlan napacak falan. Bıktırdı beni. Sokayım Zosima Dede'ye!

0|0
    0|0
    • Yine pek bir agresifsiniz)) Zaten sorum Dostoyevski degildi "ölü yazarlar" idi.. ve evet Balzac Tolstoy Gorki Gogol Hugo turgenyev kafka ve niceleri... Yorumunuz icin tsk ederim:)

• resmini koymuşunuz ya kâfirin, opndan çağrışım yaptı. :)
      reca ederimm efenim

• Eskiye olan merak bende de var. Özellikle rus edebiyatı.

1|0
    0|0
  • evet özellikle de hemingway

1|0
    0|0
  • Haklısın onlarda başka bişeyler var sanki insanı alıp götüren

1|0
    0|0
  • Oluden dost olmaz.

0|0
    0|0
  • kütüphanen de kaç kitap var?

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ölmezse olmuyo mu

0|0
    0|0
  • sadece kalite

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet Dostoyevskiyi ben de severim. Az mekanda kumar oynamadık.

1|0
    0|0
  • Hic dusunmemistim

0|0
    0|0
  • Ölü yazarları ve şairleri daha çok seviyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...